2020-04-05, sekmadienis, 06:46.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:51, leidžiasi 20:15, dienos ilgumas 13:24.

Sportas

• Badmintono turnyre - puikūs raseiniškių startai

Badmintono turnyre - puikūs raseiniškių startai

Paskelbta 2020-03-04

Vasario 29 dieną Panevėžyje vyko ,,Panevėžys City Open“ suaugusiųjų badmintono turnyras. Varžybose dalyvavo 96 sportininkai iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Šakių, Prienų, Šiaulių, Birštono, Biržų, Šeduvos ir Raseinių.   Raseiniams puikiai atstovavo Greta Šuku

• Raseinių jaunieji lengvaatlečiai „Žemaitijos taurės 2020“ II etape

Raseinių jaunieji lengvaatlečiai „Žemaitijos taurės 2020“ II etape

Paskelbta 2020-03-02

Šių metų vasario 28 dieną Klaipėdoje vyko „Žemaitijos taurės 2020“ jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos  II etapas.   Trišuolio rungtyje jaunių amžiaus grupėje Aurimas Narijauskas (tr. Z.Rajunčius) iškovojo pirmąją vietą savo geriausiu bandymu nušokęs 13,62 m.  6

• Lietuvos imtynių čempionate - puikus Raseinių imtynininkų pasirodymas!

Lietuvos imtynių čempionate - puikus Raseinių imtynininkų pasirodymas!

Šiauliuose vyko Lietuvos jaunimo laisvųjų, graikų-romėnų ir moterų imtynių čempionatas, kuriose dalyvavo Raseinių sporto centro, Raseinių imtynių sporto klubo ,,Lūšis“ imtynininkų komanda.   Čempionų vardus iškovojo Vladimir Rafeenko (70 kg.), Tomas Kačiukevičius( 86 kg.) ir Nedas Urnieži

• Lietuvos badmintono taurės varžybos

Lietuvos badmintono taurės varžybos

Paskelbta 2020-02-24

Vasario 22 dieną Panevėžyje ir Tauragėje vyko 15-osios Lietuvos badmintono taurės Bj, Cj ir Dj grupių 1-ojo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo 119 sportininkų iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Kelmės, Tauragės, Kretingos, Prienų, Kazlų Rūdos ir Raseinių.   Raseiniams atstovavo 10 sportininkų. Sė

• Raseinių imtynininkų startai

Raseinių imtynininkų startai

Paskelbta 2020-02-17

Gardine (Baltarusija) vyko XXX-as tarptautinis jaunių laisvųjų imtynių turnyras, kuriame dalyvavo Raseinių sporto centro, Raseinių imtynių sporto klubo "Lūšis" imtynininkai.   Svorio kategorijoje iki 60 kg. trečią vietą iškovojo Rapolas Jokilaitis. Turnyre dalyvavo komandos iš Latvijos, Esti

• Badmintono turnyras

Badmintono turnyras

Vasario 15 d. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro sporto salėje vyko badmintono turnyras, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti.   Varžybos buvo vykdomos merginų ir dviejose vyrų ,,A“ ir ,,B“ grupėse. Merginų grupėje nugalėtoja tapo Greta Šukutytė, antrąją vietą iškovojo

• Puikūs raseiniškių startai badmintono turnyre

Puikūs raseiniškių startai badmintono turnyre

Paskelbta 2020-02-10

Vasario 8 dieną Prienuose vyko ,,Atviros badmintono pirmenybės Prienų r. mero taurei laimėti“. Varžybose dalyvavo 139 sportininkai iš Kauno, Vilniaus, Tauragės, Kelmės, Šakių, Panevėžio, Prienų, Biržų, Ukmergės ir Raseinių.   Raseiniams puikiai atstovavo Diana Valantinaitė ir Tomas Petrauskas. Dia

• Tinklinio turnyras Ariogaloje

Tinklinio turnyras Ariogaloje

Paskelbta 2020-01-21

Šių metų sausio 18 dieną Ariogaloje vyko salės tinklinio 4 x 4 turnyras LR Seimo pirmininko pavaduotojo A.Nekrošiaus taurei laimėti. Šiame turnyre dalyvavo 6 komandos iš Girkalnio, Jurbarko, Ariogalos, Raseinių.   Turnyre trečiąją vietą iškovojo Raseinių jaunimo centro komanda - ,,Kiema

• Europos futbolo čempionatas – tai, ką turime žinoti

Europos futbolo čempionatas – tai, ką turime žinoti

Kiekvienas futbolu bent šiek tiek besidomintis žmogus žino, kad Europos futbolo čempionatas vyksta kas ketverius metus – tais pačiais metais, kuriais vyksta ir visų su nekantrumu laukiamos Olimpinės žaidynės. Europos futbolo čempionato organizatoriai yra UEFA (Europos futbolo federacijų asociacija). Europos futbolo čempio

• Tradicinis „Naftrus“ krepšinio turnyras vėl subūrė ūkininkus

Tradicinis „Naftrus“ krepšinio turnyras vėl subūrė ūkininkus

Sausio 26 dieną, sekmadienį, kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ Gabšių kaime (Raseinių raj.) jau antrus metus iš eilės vyks „Naftrus“ krepšinio čempionatas. Krepšinio mylėtojai varžybose labai laukiami palaikyti savo krašto ūkininkų komandų.   „Naftrus“

Paskelbta 2020-01-13

Kaune vyko Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo Raseinių imtynių sporto klubo "Lūšis", Raseinių sporto centro imtynininkų komanda.   Svorio kategorijoje iki 61 kg. čempiono vardą iškovojo Titas Grišius. Antrąsias vietas iškovojo Vladimir Rafeenko (70 kg.), Tomas Kačiukeviči

• Kalėdinis badmintono turnyras

Kalėdinis badmintono turnyras

Paskelbta 2019-12-16

Gruodžio 14 dieną Raseinių KKSC sporto salėje vyko kalėdinis suaugusiųjų badmintono turnyras.   Po atkaklių kovų nugalėtoju tapo Aurimas Tekorius, antrąją vietą iškovojo Tomas Petrauskas, o trečiąją  - Justas Pocius.               &n

• Raseinių badmintono klubo turnyras ,,Kalėdos - 2019“

Raseinių badmintono klubo turnyras ,,Kalėdos - 2019“

Paskelbta 2019-12-09

Gruodžio   7   d.   Raseinių   KKSC   sporto   salėje   vyko   Raseinių   badmintono   klubo   turnyras,,Kalėdos   -   2019“.  Atkaklios   kovos   vyko,   pagal

Paskelbta 2019-11-26

Lietuvos badmintono taurės varžybosLapkričio 23 dieną Tauragėje vyko 14-osios Lietuvos badmintono taurės Bj, Cj  ir Dj grupių4-ojo baigiamojo  etapo   varžybos. Varžybose dalyvavo 125 sportininkai  iš Klaipėdos, Vilniaus, Kauno,Panevėžio, Tauragės, Šiaulių, Kretingos, Kelmės, Ignalinos, Prien

• Tarptautiniame turnyre - puikus Raseinių imtynininkų pasirodymas

Tarptautiniame turnyre - puikus Raseinių imtynininkų pasirodymas

Paskelbta 2019-11-22

Gardine vyko 52-ą kartą rengiamas tarptautinis suaugusių laisvųjų imtynių turnyras, kuriame dalyvavo Raseinių sporto centro Raseinių imtynių sporto klubo "Lūšis" imtynininkai.   Trečiąsias vietas iškovojo Andrius Žekas (61 kg.) ir Nedas Urniežius (125 kg.). Turnyre dalyvavo komandos iš R

• Edvinas Januševičius iškovojo pergalė Latvijojos MMA turnyre prieš afganistanietį.

Paskelbta 2019-11-19

2019-11-16 d Latvijos Tukums mieste vyko kovos sporto renginys “ Giant Fighting 8 “, kuriame  dalyvavo Latvijos MMA sportininkai  ir svečiai iš užsienio .   Lietuvą atstovavo trys sportininkai. Merginų kovoje pagal MMA mėgejų taisykles pergalę iškovojo   Aleksandra (Lietuva /MMA V

• Lietuvos suaugusiųjų badmintono taurės varžybos

Lietuvos suaugusiųjų badmintono taurės varžybos

Lapkričio 16 dieną Panevėžyje vyko 14-osios Lietuvos badmintono taurės A, Cv ir Ds grupių4-ojo baigiamojo  etapo   varžybos. Varžybose dalyvavo 125 sportininkai  iš Klaipėdos, Kauno,  Vilniaus,Panevėžio, Tauragės, Balbieriškio, Kretingos, Šakių, Biržų, Šiaulių, Kėdainių, Igna

• ,,Hummel“ badmintono lygos turnyras

,,Hummel“ badmintono lygos turnyras

Paskelbta 2019-11-04

Lapkričio 2 dieną Kelmėje vyko Hummel Badmintono lygos 3-ojo etapo suaugusiųjų badmintono turnyras. Varžybose dalyvavo 117 sportininkų iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Tauragės, Kelmės, Biržų, Šakių, Šiaulių, Birštono, Kėdainių, Ukmergės, Kretingos, Šeduvos, Mažeikių ir Raseinių.

Paskelbta 2019-10-28

Kaune vyko Hummel Badmintono lygos 2-ojo etapo suaugusiųjų badmintono turnyras.Varžybose dalyvavo 72 sportininkai iš Kauno, Vilniaus, Birštono, Kėdainių, Ukmergės, Kretingos, Mažeikių ir Raseinių.   Raseiniams puikiai   atstovavo   Diana   Valantinaitė. Ji   C &nb

Paskelbta 2019-10-21

Spalio 19 dieną Kelmėje vyko 14-osios Lietuvos badmintono taurės Bj, Cj ir Dj grupių 3-ojo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo 111 sportininkų iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Kelmės, Tauragės, Kretingos, Šakių, Prienų, Ignalinos, Šiaulių ir Raseinių.   Raseiniams atstovavo 11 sportinink