2020-05-31, sekmadienis, 07:55.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:00, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 16:56.

Žmonės - ne avių banda, mere!

2018-09-07, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Žmonės - ne avių banda, mere!

Džiaugiuosi, kad rašote ir klausiate. Šį kartą atsakysiu Aurimui Stankui. Jis savo laiške klausė: ”Lietuvoje visi kaimiškieji rajonai stengiasi pritraukti verslą į regionus ir rajonų valdžios tam deda daug pastangų. O Raseiniuose girdime mero A.Griciaus žodžius, jog jis stengiasi rajoną pasaugoti nuo verslo įtakos. Kaip Jūs galėtumėte pakomentuoti tokią mero politiką?”

 

Algirdą Gricių pažįstu labai gerai, tikiu kad taip pasakė. Nuo ko jis ruošiasi „apsaugoti“ Raseinių rajoną? Nuo „Danspino“ ir direktoriaus Rosvaldo Kunicko? Nuo „Norvelitos“ ir Jordano Kenstavičiaus? Nuo Romualdo Zubielos, Vaido Kuzmarskio, manęs, Valdemaro Jaciko? Nuo žlugusio ir vėl prisikėlusio Sauliaus Matelio? O gal nuo visų kitų? Ūkininkų, smulkiųjų verslininkų, servisų darbuotojų ir t.t. ir pan.?

 

Įsivaizduokite tokią situaciją, vieną dieną visi verslininkai nutarė save „pasaugoti“ pavyzdžiui nuo A. Griciaus. Situacija utopinė, bet vis dėlto...Visi verslininkai užrakina savo įmones. Niekas neveikia. Nei parduotuvės, nei kavinės. Neteikiamos jokios aptarnavimo paslaugos, nevyksta gamyba.

 

Intensyviai dirba tik mūsų MERAS A. Gricius, vicemerė ir valdančioji dauguma. Šiurpokas vaizdas, ar ne? Tiesa, dirbtų dar vienas laikra6tis, rašytų kaip gerai dirba meras ir kokie blogi tie rajono verslininkai.

 

Esmė, kad p. Algirdas Raseinių rajono gyventojus laiko avinais. Sakydamas „apsaugosiu nuo verslo įtakos“, jis tarsi sako, kad aš jus pasaugosiu nuo „vilkų“. Tik bėda, kad „vilkų“ jis pats labiau bijo nei jo įsivaizduojamos „avys“.
Ir dar. Algirdai, Raseinių rajone avių daug mažiau nei tu galvoji, bet žinoma, neteigiu, kad jų nėra.

 

Valdemaras Jacikas
Jūsų laiškų, klausimų lauksiu el.paštu: jacikas.valdemaras@gmail.com

 

Redakcija už straisnio turinį neatsako
 


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144