2020-10-21, trečiadienis, 05:04.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:15, leidžiasi 18:15, dienos ilgumas 10:i.

Vyko mokinių konkursas „Pažinkime gimtąjį kraštą“

2016-11-24, paskelbė Romena Antanavičienė
Vyko mokinių konkursas „Pažinkime gimtąjį kraštą“

Lapkričio 23 d. Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 8-9 (I)  klasių mokinių konkursas „Pažinkime gimtąjį kraštą“. Šio tradicinio, jau ketvirtąjį kartą vykusio, konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis gimtinės istorija, gamta, kultūros ir etnokultūros vertybėmis, gilinant istorijos, biologijos bei geografijos žinias. Konkurse dalyvavo 9 mokinių komandos.

 

Renginys prasidėjo modernia Algirdo Verbos pasaka. Visus susirinkusius pasveikino gimnazijos direktorė Danutė Janukienė.  Po to pasipylė klausimai apie Raseinių krašto gamtą, asmenybes, kulinarinį paveldą, istorinius faktus. Penktasis turas buvo skirtas visam Žemaitijos regionui. Po kiekvieno turo svečiai – komisijos nariai uždavė dalyviams savo paruoštus klausimus ir, teisingai į klausimą atsakusią  komandą, apdovanojo prizais.  Taip pat tradiciškai komandos buvo paruošusios po klausimą išsitrauktai kitos mokyklos komandai.

 

Klausimai vijosi klausimus, o ir atsakymai byrėjo kaip iš gausybės rago. Smagu, kad jaunoji karta domisi savo kraštu, pažįsta jį. Vertinimo komisijai susumavus visų turų rezultatus paaiškėjo, kad prizinių vietų laimėtojai skyrėsi vos kelių taškų persvara. Pirmąją vietą  laimėjo Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos komanda, antroji vieta atiteko šio renginio šeimininkams – Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos I komandai, trečioji – Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos I komandai. Visos komandos buvo apdovanotos Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktorės D. Janukienės padėkomis, o nugalėtojai – ir puikiais prizais. Už klausimus, prizus ir pagalbą vertinant komandas dėkojame  Raseinių rajono švietimo centro metodininkei Audronei Kumpikevičienei, Dubysos regioninio parko direkcijos vyriausiam ekologui Vaidui Greičiui ir vyriausiajai kultūrologei  Laimutei Pečkaitienei, Raseinių miškų urėdijos vyriausiam miškininkui  Rimvydui Mikelaičiui, Raseinių krašto istorijos muziejaus muziejininkei Linai Kantautienei. Konkurso organizatoriai, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokytojai (Vilma Jokubauskienė, Gintarė Tytmonienė, Romena Antanavičienė, Asta Rašimaitė, Virginija Petrošienė ir Tomas Kantautas) taip pat dėkoja mokinius konkursui ruošusiems kolegoms: Jonui Janušui ir Linutei Žurkauskienei, Rožei Teišerskienei ir Inetai  Stankuvienei, Jovitai Sokienei ir  Kristinai Ražanienei, Gediminui Armoškai, Albinui Enčeriui.

 

Ketvirtasis konkursas baigėsi, iki susitikimo kitais metais! 

 

                                                                                          

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990