2020-07-02, ketvirtadienis, 15:13.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:59, leidžiasi 22:10, dienos ilgumas 17:11.

Viduklėje skambėjo „Paskutiniai vasaros akordai“

2015-09-02, paskelbė Gerda Lapinskaitė
Viduklėje skambėjo „Paskutiniai vasaros akordai“

Raudonos šermukšnių kekės, ryškiaspalviai jurginų žiedai, geltonuojančios saulėgrąžos, tėviškę paliekantys gandrai - tai ženklai, liudijantys besibaigiančią vasarą...

 

Šis metų laikas prabėga greičiausiai, palikdamas puikius atostogų prisiminimus, kelionių įspūdžius, įdegį ir dar daug daug širdžiai mielų dalykų...Visuomet truputį liūdna atsisveikinti su vasaros malonumais, nusiteikti rudeniui ir ... pradėti laukti kitos vasaros.

 

Viduklės kultūros namų darbuotojai sukvietė vidukliškius, ir ne tik juos, į jau tradicinę vasaros palydėtuvių šventę - pabūti kartu, pasilinksminti, pasiklausyti muzikos, pašokti diskotekoje.Kultūros namų kiemelyje buvo ir prekybininkų palapinės - galėjai užkąsti, pasivaišinti saldumynais, įsigyti suvenyrų, žaislų, veikė atrakcionas vaikams, linksmino Klouniukė ir Minė.

 

Vakarą pradėjo Aivos Gailienės ir Justo Dargevičiaus suvaidinti personažai -

bulbikes besiruošiantys kasti diedukas Petras ir bobutė Onutė. Juos publika pasitiko labai šiltai .... Bobutė truputį susimaišė - viską suruošusi bulviakasiui, prikvietusi talkininkų, apstulbo pamačiusi pasipuošusius ir visai dirbti nenusiteikusius svečius, tarp kurių buvo ir Viduklės parapijos klebonas Albertas Stanulis, Raseinių rajono Tarybos nariai Aldona Ona Radčenko ir Gytis Šulinskas, Viduklės seniūnė Daiva Ulinskienė, daug įvairiausio amžiaus vidukliškių ir svečių.

 

Pasirodo, kad bulviakasis tik po savaitės, o šis - paskutinis rugpjūčio šeštadienis - vasaros palydėtuvių šventė.

 

Šventė, kuriai taip atsakingai ruošėsi kultūros namų darbuotojai, visaip padėjo Viduklės seniūnė Daiva Ulinskienė, buvo išties puiki! Išklausėme klebono, tarybos narių, seniūnės sveikinimo žodžius, plojome dainininkėms iš Berteškių Jolitai ir Erikai, saviškiams kultūros namų dainininkams Ligitai, Editai ir Justui, dviem Viduklės kultūros namų dainuojančių moterų kolektyvams - moterų vokaliniam ansambliui ir moterų ansambliui "Ringė" , vadovaujamiems Ligitos Matelienės ir Gerdos Lapinskaitės.

 

Tądien nuo pat ryto vyko sportinės varžybos, kurias organizavo Donatas Baukys. Renginio metu buvo apdovanoti jų nugalėtojai.

 

Kaimų bendruomenės "Viduklė" pirmininkas Gytis Šulinskas ir jo pavaduotoja Regina Morkuvienė vieną po kito kvietė ir apdovanojo gėlėmis ir suvenyrais savo bendruomenės narius, šventusius jubiliejinius gimtadienius.

 

Po to koncertavo atlikėjas Paulius Stalionis ir jaunuolių grupė 16 HZ Tribute, o vakarą vainikavo "L klubo" diskoteka.

 


Šventės rengėjai iš visos širdies dėkoja rėmėjams:

S.ir I. Juškiams, Ž.irS. Bružams, J.ir V. Macijauskams, I.ir B. Lukošiams, A.ir R. Kumpikevičiams, R.ir V. Antanavičiams, G.ir A. Peldūnams, I.ir A. Dauniams, R.ir R. Baniams, M.ir T. Danylams, K.ir A. Baltrušaičiams, UAB "Kajovika" vadovui V.Kaminskui, MB "Pas Justą" direktoriui J. Dargevičiui, "L klubo" direktoriui V. Laurynui, UAB "Izora" vadovui E. Čėsnai, komercijos įmonės vadovui A. Liatukui, UAB "Vėjukai" "Konrida'" direktorei V .Petravičienei, renginio globėjai Raseinių rajono savivaldybei ir partnerei Viduklės seniūnei D. Ulinskienei, be kurių geranoriškos pagalbos Vasaros palydų vakaras nebūtų buvęs toks smagus ir įsimintinas.

 


Angelė Šarkienė

Alfonso Narbuto nuotraukos

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144