2020-10-28, trečiadienis, 19:08.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:29, leidžiasi 17:00, dienos ilgumas 9:30.

Vidmantas Merkliopas: į politiką einu – nes man tai rūpi! (1)

2020-08-13, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Vidmantas Merkliopas: į politiką einu – nes man tai rūpi!

Anądien ir vėl gavęs klausimą , kodėl einu į politiką, supratau esąs skolingas šiek tiek platesnį paaiškinimą. Pagrindinis atsakymas yra labai paprastas – NES MAN RŪPI! Rūpi mano krašto žmonių gerovė, sveikatos sistemos problemų sprendimas, sąlygų verslo iniciatyvoms gerinimas, mūsų kultūros ir istorinės atminties puoselėjimas.

 

Šie ir begalė kitų opių klausimų man ne tik rūpi, bet esu pasirengęs tuos klausimus spręsti naudodamasis savo sukauptomis žiniomis, įgytomis kompetencijomis ir per ilgus metus sukaupta vadovaujamo darbo patirtimi. Todėl nusprendžiau dalyvauti rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose. Esu Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatas Raseinių – Kėdainių rinkimų apygardoje.

 


Esu raseiniškis, mylintis vyras, trijų vaikų tėvas, gydytojas ortopedas traumatologas, ilgametis Raseinių ligoninės vadovas. Nemėgstu nei girtis, nei daug apie save kalbėti, todėl man didelis iššūkis rasti tinkamus žodžius, kurie tiksliai mane apibūdintų. Man patinka, kai už žmones kalba jų nuveikti darbai ir pasiekimai, todėl ir pats savo gyvenime stengiuosi laikytis šios linijos – ramiai, sąžiningai ir užtikrintai daryti darbus, kuriais tikiu, dirbti su žmonėmis, kurie man nuoširdžiai rūpi.


Pagarbos tradicijoms išlaikymas, atvirumas moderniems sprendimams, sveikatos apsaugos sistemą subalansuojantys sprendimai – tai pagrindinės kryptys, kurios man ypač svarbios kelyje Seimo link.


Prašau Jūsų palaikymo ir linkiu visiems geros sveikatos!


Politinė reklama bus apmokėta iš kandidato rinkiminės sąskaitos

 
 
Contact form

 

džiugu 2020-08-12 20:49:15 IP: 78.58.40.112

Dar vienas rūpintojėlis ant Marijos žemės.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990