2020-07-07, antradienis, 16:17.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:04, leidžiasi 22:07, dienos ilgumas 17:3.

Vakaronė Viduklėje (4)

2015-10-21, paskelbė Gerda Lapinskaitė
Vakaronė Viduklėje

Įpusėjo ruduo...Sparčiai trumpėja dienos...Ištuštėjo laukai, sodai, šalnų pakąstos sunyko gėlės..Išradingoji dailininkė – gamta – negailėdama spalvų  darbuojasi medžių vainikuose, kad šie, prieš likdami nuogomis šakomis, dar savaitę kitą spindėtų auksu ir bent tuo džiugintų mus...

 

Niūrokas metų laikas tas ruduo... Kai gamtoje tiek nedaug šviesos ir šilumos, netrunka apnikti liūdesys...

 

Pabaigę pagrindinius metų darbus, išalkstame peno sielai, kurios poreikiais rūpintis per darbymetį nebuvo kada...Tad nenuostabu, kad norisi susibėgti pasižmonėti, kažkuo nudžiuginti akis, pamiklinti kojas, papramogauti...

 

Jau kokią savaitę mes, vidukliškiai, gyvenome laukimu. Raseinių Kultūros centro Viduklėje darbuotojai skelbimų lentose, socialiniuose tinkluose išplatino žinią, kad Viduklėje organizuojama vakaronė “Po visų rudens darbų šokim, trypkim – bus smagu!”.

 

Žmonės dalijosi naujiena, kad vakaronė bus ne šiaip sau pasibuvimas! Kultūros centro meno vadovas Justas Dargevičius, subūręs gabius žmones, pastatė spektaklį!!!

 

To Viduklė jau seniai neregėjo!

 

Jaudinosi visi – ir artistai, ir jų artimieji, ir gausiai į salę susirinkę žiūrovai. Į premjerą atvyko Viduklės parapijos klebonas A. Stanulis, LR Seimo narys G.Mykolaitis, Raseinių rajono meras A.Gricius, jo pavaduotoja G.Rašimienė, tarybos nariai A.Radčenko, G.Šulinskas,  Raseinių kultūros centro direktorė V.Balčaitienė, Viduklės seniūnė D.Ulinskienė.

 

Spektaklis abejingų nepaliko, nuoširdus buvo ir žiūrovų juokas, ir gausūs aplodismentai. O kaipgi kitaip – juk scenoje vaidino draugai, kaimynai, bendradarbiai! Kiek būta  repeticijų, paaukoto laisvalaikio! Žiūrovus džiugino  spalvingi, ryškūs, išjausti personažai, gerai apgalvota scenografija... Visi artistai vaidino labai įtikinamai, nuoširdžiai, negailėdami savęs ir, mums taip atrodo, niekuo ne prasčiau už profesionalius aktorius! Žiūrovams buvo tiesiog nelengva patikėti, kad čia, Viduklėje, kur kone visi vieni kitus pažįsta, iki šiol slėpėsi tokie talentai!

 

Spektakliui pasibaigus, kai žiūrovai ilgai plojo atsistoję, artistų veidai nušvito šypsenomis. Gėlės, dovanos iš garbingų svečių rankų, sveikinimai ir puikūs įvertinimai – visa tai atpirko įdėtas pastangas.

 

Vidukliškių vardu norisi padėkoti visam kolektyvui ir  palinkėti mėgėjų teatro trupei sėkmingų gastrolių, - juk jie nuo šiol yra mūsų žvaigždės!

 

Po spektaklio visi buvo pakviesti atsipalaiduoti , pasikalbėti, pasilinksminti ir pasivaišinti į kitą salę, kur grojo gyva muzika, buvo padengti vakaronės rėmėjų užkandžių stalai, ant kurių savo atsineštus skanėstus sudėjo ir vakaronės dalyviai. Ilgai netilo muzika, sukosi poros, ...

 

Nuoširdus ačiū šventės organizatoriams – Raseinių kultūros centro Viduklėje darbuotojams

Širdingai dėkojame šventės partneriams :

Maltos ordino pagalbos tarnybos Viduklės grupei
Viduklės bendruomenei „Viduklė“
Viduklės seniūnijai

 

Angelė Šarkienė


Nuotraukos Alfonso Narbuto

 
 
Contact form

 

dalyvė 2015-10-23 09:27:44 IP: 81.7.94.122

Jau prikomentuota visur, kur tik buvo apie tai rašyta. :-) Buvo labai smagu, šaunuoliai aktoriai. Puikus vakaras buvo, dažniau tokių :-)

 

To vidukliskis 2015-10-23 00:07:27 IP: 78.62.120.98

Nuoširdus ačiū šventės organizatoriams – Raseinių kultūros centro Viduklėje darbuotojams Širdingai dėkojame šventės partneriams : Maltos ordino pagalbos tarnybos Viduklės grupei Viduklės bendruomenei „Viduklė“ Viduklės seniūnijai

 

vidukliskis 2015-10-22 18:09:34 IP: 78.57.157.226

Kiek girdėjau kad šita švęntę organizavo GYTIS Šulinskas su Regina Morkuviene ar tiesa

 

Viena iš žiūrovių 2015-10-21 19:17:14 IP: 78.62.117.224

Na, tai kur jūsų komentarai? Pasakykit kokį gerą žodį mūsų artistams, jie nusipelnė to! Nieko nėra blogiau už abejingumą!

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144