2019-09-17, antradienis, 16:04.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:08, leidžiasi 19:42, dienos ilgumas 12:34.

Vaikų gynimo dienai Ramonuose „Ledų fiesta su KakeMake“

2019-06-06, Audrius Noreika
Vaikų gynimo dienai Ramonuose „Ledų fiesta su KakeMake“

Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai linksma diena, siunčianti rimtą žinią apie vaikų rūpesčius visame pasaulyje. Tai turbūt smagiausia Vaikų dienos dalis – vaikai ir jaunuoliai gali patyrinėti savo teises žaidimo forma ir geriau suprasti, kaip vyksta svarbių sprendimų priėmimas. Be to, jie gali išsakyti savo rūpesčius, o suaugusieji ir sprendimų priėmėjai į tai įsiklauso ir netgi įgyvendina vaikų idėjas.

 

Vaikystė, trunkanti iki 18 metų, ir suaugusio žmogaus gyvenimas yra atskiri dalykai. Tai ypatingas laikas, kurio metu vaikui būtinas saugumas, kad jis galėtų augti, mokytis, žaisti, vystytis ir pasiekti savo potencialą.

 

Ramonų kaimo bendruomenė, vykdydama projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai“, Šeimos klube surengė Vaikų gynimo dienai renginėlį „Ledų fiesta su KakeMake“. Nors lauke pliaupė lietus, bet „prie gero noro, nėra blogo oro“. Bendruomenės patalpose skambėjo vaikų juokas, dainos, žaidimai, buvo pildomi vaikų norai. Džiaugėsi tėveliai, mamytės ir močiutės, matydami laimingus savo vaikučius. KakėMakė (Renata) visiems vaikučiams pūtė įvairių formų balionus, apdalino dovanėlėmis, saldumynais - buvo viso renginio dėmesio centre.

 

Šventė užsibaigė „Ledų Fėjos“ (bendruomenės tarybos narė Odeta ir socialinė darbuotoja Monika Jakiūnaitė) atvežtais ledais.

 

Renginį padėjo suorganizuoti Raseinių rajono kultūros centro Ramonuose kultūrinių renginių organizatorė Inga Vasiliauskienė.

 

Teksto autorė:

Projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Ramonuose“ vadovė Dalytė Raudonienė

Teksto nuotraukos Dalytės Raudonienės ir Ingos Vasiliauskienės

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144