2019-01-17, ketvirtadienis, 17:32.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:45, leidžiasi 16:36, dienos ilgumas 7:51.

Už šūvius į Raseinių simbolį gresia belangė

2018-01-06, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Už šūvius į Raseinių simbolį gresia belangė

Kauno kriminalistai, turėdami informacijos apie galimai daromą aplinkosauginį pažeidimą, sulaikė du Lazdijų rajono gyventojus, pas kuriuos buvo rastos sumedžiotos lūšys. Šie gyvūnai yra nemedžiotini ir įtraukti į Lietuvos Respublikos saugomų gyvūnų sąrašą.

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos (toliau – Kauno apskr. VPK KP NNTV) pareigūnai, bendradarbiaudami su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono apsaugos departamento atstovais, nustatė, kad Lazdijų rajone galimai neteisėtai medžiojamos lūšys. Kauno apskr. VPK KP NNTV pareigūnai sulaikė du Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnus, gimusius 1994 m. ir 1964 m.

 

Atlikus neatidėliotinas kratas rastos ne tik sumedžiotos lūšys, bet ir medžiokliniai ginklai. Taip pat rastas didelis kiekis įvairių medžioklei skirtų priemonių. Manoma, saugomų laukinių gyvūnų rūšies apsaugos būklei padaryta žala gali viršyti 20 tūkstančių eurų.

 

Lazdijų rajono gyventojams pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 272 str. 3 d., dėl neteisėto medžiojimo ar žvejojimo ar kitokio laukinės gyvūnijos išteklių naudojimo. Už tai gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų. Gavus informacijos apie šį įvykį Valstybės sienos apsaugos tarnyboje ketvirtadienį taip pat buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas minėtų pareigūnų atžvilgiu.

 

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

 

                                                                                                                              Kauno apskr. VPK informacija

                                                                                                                              Asociatyvinė nuotrauka

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144