2020-07-02, ketvirtadienis, 15:19.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:59, leidžiasi 22:10, dienos ilgumas 17:11.

Turiningai praleista popietė

Turiningai praleista popietė

Lapkričio 20 d. popietę Nemakščių bendruomenės santalka neformali jaunimo grupė susitiko su Gruzdiškės bendruomenės neformalia jaunimo grupe.

 

Nors tą dieną saulutė savo šiluma ir spinduliais mūsų nelepino, bet visų veiduose matėsi šypsenos ir gera nuotaika sutinkant svečius. Nemakščių miestelyje įkurtame Leono Tamulevičiaus „Muziejuke“ jau mūsų laukė Alfredas Bardauskas, kuris pasakojo visiems apie šio muziejaus atsiradimą, jame stovinčius ar kabančius rakandus, įvairius neeilinius eksponatus. Susidomėję mes ir mūsų svečiai klausėmės istorijų apie įvairius senus įkūrėjo surinktus daiktus, aštuonratę važiuoklę, gaisrininkų kampelį, kalvę, Lietuvos žemę garsinusius Robertą ir Algirdą Verbas, kurie kilę nuo mūsų krašto.

 

Po tokių išsamių ir įdomių pasakojimų bendruomenės pirmininkė Lina pakvietė visus pasižiūrėti R. Verbos režisuoto, filmuoto ir kurto dokumentinio filmo „Šimtamečių godos“. Šis filmas, manau, privertė susimąstyti ir nepaliko nė vieno abejingo savo krašto praeičiai.

 

Na, o po tokios šaunios ekskursijos kupini įspūdžių skubėjome į Nemakščių bendruomenės namus šios popietės ir Raseinių rajono jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų projekto „NĖRA “AŠ„ - YRA “MES„“ užbaigimo aptarimui. Susėdę prie bendro stalo gėrėme karštą arbatą, vaišinomės, daug kalbėjome, dalinomės patirtimi. Gruzdiškės jaunimui parodėme skaidres – supažindinome, kuo Nemakščių neformali jaunimo grupė užsiima, ką ji veikia, kokius projektus vykdo ar prie kokių prisideda.

 

Ši popietė buvo įdomi: džiaugiamės ne tik susitikimu su kito kaimo jaunimu, bet ir tuo, kad būdami „MES“ galime nuveikti daug daugiau ir eiti vis tolyn.

 

Už pagalbą vykdant įvarius renginius, už rodomą didelį norą dirbti su jaunimu norime tarti nuoširdų ačiū bendruomenės pirmininkei Linai.

Roberta Zaksaitė,

NBS neformalios jaunimo grupės vadovė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144