2020-11-26, ketvirtadienis, 17:11.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:26, leidžiasi 16:10, dienos ilgumas 7:44.

Tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Augu sveikas“

2017-06-12, paskelbė Giedrius Germanavičius
Tęstinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Augu sveikas“

Prasidėjus vasaros atostogoms birželio pirmąją savaitę gimnazijoje vėl šurmuliavo 1 – 5 klasių vaikų būrys. Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijoje organizuota jau tradicine tapusi vaikų vasaros poilsio stovykla „Augu sveikas“. Vaikai susirinko į stovyklą, kur buvo paruošta programa, kupina įvairiausių užsiėmimų, skirtų mokinių užimtumui vasaros atostogų metu. Tęstiniu projektu „Augu sveikas“ siekiama suteikti Betygalos Maironio gimnazijos mokiniams galimybę derinti pažintinę vaikų veiklą ir poilsį, ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo, komandinio darbo kompetencijas, kūrybiškumą ir iniciatyvumą, pilietiškumą, sportinius-turistinius įgūdžius.

 


     Pirmoji diena, kaip visada,  buvo šventiška ir darbinga. Pasiskirstėme į būrius, išsirinkome vadus, susikūrėme taisykles, kurių  laikėmės visą stovyklos laiką, kūrėme plakatus, prisistatymus ir stovyklavietę.

 


     Dvi stovyklos dienos buvo skirtos išvykoms: vykome į Kelmės krašto muziejų, kur vyko  edukacinė pamoka „Indėnų buitis ir žaidimai“, ir Raseinių krašto istorijos muziejų, kur vyko edukacinė pamoka „Lipdymas iš molio“. Taip pat aplankėme  Maironio gimtinę.

 


     Viena stovyklos diena buvo skirta svečių priėmimui iš  Radviliškio r. Šeduvos gimnazijos. Su svečiais aplankėme Betygalos miestelio lankytinas vietas ir apylinkes su muziejininke, kraštotyrininke, Raseinių Garbės piliete Marijona Birute Navakauskiene. Po ekskursijos Betygaloje vyko draugiški žaidimai ir šokiai, kuriuos pravedė III g klasės mokinė Evelina Laurynaitė. Svečių vaišėmis ir atminimo dovanėlėmis pasirūpino stovyklos rėmėjas, ūkininkas Vytautas Butkus, kuriam esame labai dėkingi.

 


      Tradiciškai paskutinę dieną buvo suplanuotas žygis prie Dubysos. Smagu, kad mus lydėjo geras oras, gardi  košė, padėkos ir atminimo dovanėlės. Džiugu, kad vaikai puikiai praleido laiką, mėgaudamiesi kruopščiai  paruošta  programa, kurią suplanavo socialinė pedagogė Daiva ir kūno kultūros mokytojas Ričardas. Sunku buvo skirtis, bet linkėdami saugios, šiltos ir geros vasaros atsisveikinome iki kitų metų.

 

                                                                Vyresnioji socialinė pedagogė Daiva Butkienė
 


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990