2020-11-26, ketvirtadienis, 16:46.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:26, leidžiasi 16:10, dienos ilgumas 7:44.

Tarptautinė diena be automobilio

Tarptautinė diena be automobilio

     Kaip ir kasmet rugsėjo 22 d. Raseinių r. Nemakščių darželyje minima Tarptautinė diena be automobilio. Tą rytą darželio kieme stovėjo stendas su kelio ženklu – „automobilių eismas draudžiamas“, o darželio automobilių stovėjimo aikštelę užpildė ,,ratuotas“ transportas: paspirtukai, dviratukai, lėlių vežimėliai, kojomis stumiamos mašinėlės, žaisliniai karučiai ir ,,ratuoti“ arkliukai.

 

     Renginį pradėjome ,,Boružiukų“ grupėje. Vaikai, klausydamiesi meškučio Rudaausio pasakos apie gamtos apsaugą, spalvino ir klijavo raides užrašui DIENA BE AUTOMOBILIO. Po to visi keliavo į kiemą ir dalyvavo ,,ratuotoje“ eisenoje aplink darželį, varžėsi estafetėse, bandė įveikti parengtas kliūtis, piešė kreidutėmis, atsakinėjo į klausimus apie saugų eismą, automobilių daromą žalą gamtai ir žmonių sveikatai.

 

     Nuotaikinga mankšta, važiavimas su turimomis transporto priemonėmis, lenktyniavimas, pasivaikščiojimas gryname ore suteikė žvalumo ir energijos, daug teigiamų emocijų. Šventės pabaigoje padarėme bendrą dalyvių nuotrauką, kurią išsiuntėme konkurso ,,Rieda ratai rateliukai“ organizatoriui RIUKKPA.

 

    Dėkojame visiems aktyviai sudalyvavusiems šioje gražioje ir prasmingoje akcijoje!

 

                                                                                                                        Kūno kultūros pedagogė Ernesta Fedorenko

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990