2020-10-22, ketvirtadienis, 09:49.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

Tapėme ant šilko

Tapėme ant šilko

Gegužės 19 d. į Nemakščių bendruomenės santalkos namus mūsų bendruomenės narės Reginos Pratašienės iniciatyva atvyko svečių. Tai Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projekto vykdytojai: darbinio užimtumo organizatorė Danguolė Jocienė, atsakingas socialinis darbuotojas Rolandas Baltrušaitis bei dar kiti centro darbuotojai. Taip pat atvyko Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro sveikatingumo organizatorė Irena Perminienė. Susitikimo tikslas – pamokyti tapyti ant šilko ir trumpai pakalbėti apie sveikatinimą.

 

Susirinko daugiau kaip 10 moterų, kurias sudomino tokia veikla. Pasigrožėjusios atsivežtais svečių darbeliais kibome ir mes į veiklas. Danguolė Jocienė kantriai aiškino, kaip ištempti šilką, kaip nusibraižyti piešinio kontūrus, kaip spalvinti. Buvo įdomu, ar sugebėsime, ar pavyks tas pirmasis mūsų darbelis. Atvykusiųjų dėka kiekviena nusitapėme po paveikslėlį, kuriuo mielai pasipuošime namus. Apie taip, kaip padėti sau rytais atsikelti, kaip pasirūpinti stuburu, kaip sumažinti kraujospūdį ar galvos skausmus kalbėjo ir praktiškai parodė Irena Perminienė, kuri mums, nemakštiškiams, gerai pažįstama, nes ji yra dirbusi ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje, yra surengusi ne vienerias įdomias rungtynes, skaičiusi paskaitas. Po to organizatorė Regina Pratašienė pavaišino skania koše, prie arbatos puodelio dalijomės dienos įspūdžiais. Be to, Regina visus apdovanojo savo gamintomis žvakutėmis.

 

Nepastebėjom, kaip prabėgo tos kelios valandos, kurios praskaidrino nuotaiką, paliko gražių akimirkų. Už tai dar kartą dėkojame Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro darbuotojams ir mūsų nepavargstančiai, jaunatviškai, visur suspėjančiai aktyvistei Reginai Pratašienei.

 

Elena Vaitkuvienė,

Nemakščių bendruomenės santalkos valdybos narė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990