2020-10-21, trečiadienis, 05:04.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:15, leidžiasi 18:15, dienos ilgumas 10:i.

Šventė Mamoms „Laikas su Tavimi...“

2017-05-08, paskelbė Romena Antanavičienė
Šventė Mamoms „Laikas su Tavimi...“

„Kokia graži gėlių pieva, tokią mačiau tik pasakų knygelėje. Mamyte, kuri tau gėlė gražiausia? Kurią man tau nuskinti...“

 

Tai vieni iš pirmųjų žodžių, skambėjusių Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokinių surengtoje Mamos dienos šventėje. Nuo pačių mažiausiųjų iki jau gimnaziją bebaigiančių mokinių savo dainas, šokius ir instrumentines melodijas skyrė pačiam brangiausiam žmogui – Mamai. Tai patvirtino ir renginyje parodytas video reportažas. Pirmokėliai ir kiti pradinukai vienbalsiai tvirtino, kad Mama pati brangiausia. O sceniniame dialoge „iš kažkur“ aidintis mamos balsas vis kartojo, jog vaikas yra didžiausias turtas, ryškiausia žvaigždelė ir gražiausia gėlė. Vyresnieji mokiniai, scenoje ieškoję tikros ir besąlygiškos meilės apibrėžimo, ilgainiui suprato, jog tikriausia yra mamos meilė: ji be instrukcijų, be taisyklių, pripildyta atlaidumo, nuoširdumo ir dosnumo.

Pilnutėlė Viduklės kultūros namų salė negailėjo aplodismentų, o išgirdus prasmingą vaikų žodį tai vienose, tai kitose akyse tvenkėsi ašaros. Renginio pabaigoje gimnazijos direktorė Danutė Janukienė  taip pat pasveikino visas šventėje buvusias mamas ir močiutes, ir padėkojo visiems koncerto rengėjams:  direktoriaus pavaduotojai ugdymui Audrai Samienei, mokytojams Gintarei Tytmonienei, Jolitai Čiuprovienei, Juozapui Juščiui, Astai Rašimaitei.   

Nuskambėjus paskutiniams baigiamosios dainos akordams vaikai pažiro po salę, nešini savo pagamintomis gėlėmis, drugeliais. Visų veiduose žydėjo šypsenos. Gražios šventės, Mamos! Tegul Jūsų vaikai Jus myli ne tik šią dieną!

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990