2018-07-20, penktadienis, 12:00.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:21, leidžiasi 21:53, dienos ilgumas 16:31.

Sveikai praleistas laisvalaikis, pakartotos saugaus eismo taisyklės ir sužinota daug naujo apie savo kraštą

2017-07-26, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Sveikai praleistas laisvalaikis, pakartotos saugaus eismo taisyklės ir sužinota daug naujo apie savo kraštą

Raseinių rajono kaimo bendruomenės aktyviai dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“. Praėjusią savaitę Gabšių kaimo bendruomenė organizavo saugaus eismo- pažintinį žygį po Kalnujų apylinkes. Kad keliaudami žygio dalyviai jaustųsi saugiai, rūpinosi Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė ir jaunasis policijos rėmėjas.

 

    Žygis prasidėjo nuo Gabšių kaimo bendruomenės namų. Bendruomenės pareigūnė visiems susirinkusiems priminė saugaus elgesio kelyje taisykles: kaip elgtis autobuse ir iš jo išlipus, kokie reikalavimai taikomi keliu einančiai organizuotai grupei, kaip saugiai pereiti kelią kaimo vietovėje, atsakė į jų klausimus. Išklausę instruktažą, pasipuošę ryškiaspalvėmis liemenėmis ir lydimi policijos atstovų, gabšiškiai patraukė link autobusų stotelės. Iš čia visa gausi keliauninkų grupė autobusu važiavo iki Kalnujų kaimo.

 

    Lydimi Raseinių turizmo ir verslo informacijos centro „Atrask Raseinius“ vadovo-gido Arno Zmitros žygio dalyviai ne tik grožėjosi vaizdingomis apylinkėmis, gėrėjosi darbščių žmonių išpuoselėtais laukais, žydinčiais kiemeliais, bet ir apie aplankytas vietas sužinojo daug istorinių faktų.

 

    Susipažinę su visomis Kalnujų apylinkių įžymybėmis, pavargę, bet sveiki ir saugūs keliauninkai pėsčiomis grįžo atgal į Gabšius. Prasmingai prabėgusi popietė davė naudos ir vaikams, ir suaugusiesiems - sveikai praleistas laisvalaikis, pakartotos saugaus eismo taisyklės, sužinota daug naujo apie savo kraštą.
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440