2020-05-31, sekmadienis, 07:28.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:00, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 16:56.

Šv. Onos atlaidai Batakiuose

2019-08-05, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Šv. Onos atlaidai Batakiuose

Liepos 28-ąją, Tauragės r., Batakiuose, vyko Šv. Onos tituliniai atlaidai, sukviečiantys visus kraštiečius į bendrą didelę šventę. Tądien, tarp daugelio veiklų, šventinėje programoje įsipynė ir Šiluvos mėgėjų meno teatro kolektyvas „Cinkelis“, suvaidinęs batakiškiams komediją pagal Edmundą Untulį - „Čerauninkės eksperiments“. Juokas, žaismingi žvilgsniai ir garsūs aplodismentai atsistojus– taip žiūrovai salėje atsidėkojo už padovanotą spektaklį, o garsas apie vaidybą, pasak Batakių kultūros namų veiklos organizatorės Vaidos, sklido dar ir vakaro gegužinėje...

 


VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkės įpareigotos, Batakiuose surengėme saugaus eismo renginį, kurio metu „testavome“ ar žmonės žino ir laikosi saugaus eismo keliuose taisyklių, ar saugiai elgiasi prie vandens telkinių, viešosiose erdvėse. Ir maži ir dideli gavo šviesą atspindinčių priemonių, kad būtų matomesni keliuose, kad išsaugotų savo ir kitų gyvybes.

 


Džiaugiamės, kad galime ne tik suteikti žiūrovams gerų emocijų spektaklio metu, bet ir bent nedidele dalele prisidėti prie žmonių saugumo, kelių eismo taisyklių sklaidos.

 

„Cinkelio“ aktorė ir tarybos narė Justina
 


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144