2020-05-31, sekmadienis, 05:52.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:00, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 16:56.

Sukčių taikinyje - Raseinių rajono gyventojai

2019-08-14, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Sukčių taikinyje - Raseinių rajono gyventojai

Rugpjūčio mėnesį Raseinių rajone pasijuto sukčių suaktyvėjimas. Šį mėnesį gauti keli pranešimai iš gyventojų, kad sukčiai išrado naują sukčiavimo gudrybę.

 

Paprastai skambinama senyvo amžiaus asmenims, prisistatant socialinių paslaugų, socialinių rūpybos, socialinės paramos skyriaus darbuotojomis, sodros specialistais. Telefoniniai sukčiai pateikia siūlymus, kad gali padėti padidinti pensijos dydį, nes tariamai tam yra galimybės. Gudraudami sukčiai gali teikti melagingas konsultacijas ir dėl pensijos kaupimo, kitų sąlygų gerinimo. Apgavikai stengiasi suderinti su senjorais susitikimus, žadėdami nugabenti juos į reikiamą centrą, padalinį ar skyrių.       

 


Nors policija nuolat įspėja šalies gyventojus saugotis sukčių, tačiau vis dar pasitaiko žmonių, pakliūnančių į jų pinkles. Tai dažniausiai priklauso nuo to, kaip sukčius sugeba psichologiškai paveikti nukentėjusįjį asmenį. Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono policija įspėja gyventojus niekam neperduoti asmens dokumentų, neatskleisti savo asmens duomenų, prisijungimo prie elektroninės bankininkystės slaptažodžių bei kodų, banko kortelių PIN kodų, jokių sąskaitų numerių,  neskelbti kitos konfidencialios informacijos.


Šiaulių AVPK Raseinių rajono PK

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144