2020-05-31, sekmadienis, 07:35.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:00, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 16:56.

Šimtadienis: kaip jie tapo svajonių komanda

2019-03-12, Irma Rupeikienė
Šimtadienis: kaip jie tapo svajonių komanda

Kovo 8 dieną Ilgižių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko dešimtokų Šimtadienio šventė. Trumpam mokykla tapo didžiausių žvaigždžių stotele, o dešimtokai geidžiamiausiomis žvaigždėmis. Šventę organizavo devintokai ir jų auklėtoja.

            

  Svečiams susirinkus, po trumpų pristatymų, dešimtokai buvo vedami raudonu kilimu prie garbės sienos, kur buvo fotografuojami su žvaigžde, ant kurios puikavosi užrašas „Aš žvaigždė“. Po žvaigždžių pristatymų ir devintokų palinkėjimų, dešimtokams staigmeną pristatė pirmoji auklėtoja L. Razmantienė. Ji net tik priminė, kokie dešimtokai buvo pradinėse klasėse, apie kokias profesijas svajojo, bet surado buvusius bendraklasius ir dešimtokai turėjo galimybę ne tik juos pamatyti, bet ir pasiklausyti įrašų su palinkėjimais. Gražių žodžių dešimtokams negailėjo ir direktorė A. Juškienė, ir mamytės bei dabartinis auklėtojas J. Poška.

             

Po sveikinimų prasidėjo išbandymai, kuriais norėjome patikrinti, ar pateisins jie svajonių komandos vardą. Pirmiausia mūsų žvaigždės turėjo vaidinti pagal skaitomą pasaką, kuri buvo specialiai sukurta apie juos, tad paaiškėjo, kaip jie tapo svajonių komanda. Vėliau patikrinome, kaip dešimtokai myli vienas kitą. Jie turėjo išsitraukti tris lapelius su vardu ir užduotimi, bei ją įvykdyti. Teko pripažinti, kad keistokos jų meilės apraiškos, bet užduotys pagudraujant įvykdytos. Kas geriau už žvaigždes gali numatyti pavasario madų tendencijas, tad trečioji užduotis privertė dešimtokus sukurti madų šou. Paprašius pakomentuoti, kokios pavasario mados tendencijos, atskriejo trumpas paaiškinimas: „Panašu į žiemą“. O paskutinė užduotis - jogos iššūkis! Dešimtokams buvo rodomos nuotraukos ir jiems teko atkartoti figūras. Atliekant užduotis, teko šiek tiek pagudrauti, išradingumo žvaigždėms netrūko. Įvertinę dešimtokų gebėjimus, devintokai įteikė jiems pusatestačius su  įvertinimais. Taip pat perskaitė specialiai mūsų žvaigždėms sukurtas astrologines prognozes. O kad neprailgtų dienas skaičiuoti,  padovanotas ir  kalendorius: jis padarytas iš žvaigždučių, slepiančių ne tik užduotis, kurias dešimtokai turės vykdyti kasdien; „nuskynus“ visas žvaigždes, atsivers kita staigmena.

          

    Renginys tradiciškai baigėsi bendra devintokų ir dešimtokų daina. Po renginio vyko fotosesijos, vėliau visi susirinko prie vaišių stalo ir kalbėjosi apie šventę ir ateities planus. Pačių linksmiausių 100 dienų jums, dešimtokai, būkite ne svajonių, o tikra komanda!!!

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144