2020-05-28, ketvirtadienis, 10:23.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:03, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:49.

Šiluvos vokalinės grupės „Ingrida ir draugai“ laimėjimas Joniškyje

2019-10-22, Audrius Noreika
Šiluvos vokalinės grupės „Ingrida ir draugai“ laimėjimas Joniškyje

Spalio 19 d. Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje kolektyvai, vokalinė grupė „Ingrida ir draugai" ir Bardų duetas (vadovas Saulius Beniulis), dalyvavo Respublikiniame istorinės dainos konkurse „Aušta aušrelė" Joniškyje.

 

Konkurso metu skambėjo įvairios sudėties 28-ių kolektyvų iš visos Lietuvos skambios dainos. I prizinę vietą laimėjo Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos vokalinis trio „ŽaRa“. II prizinę vietą laimėjo Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“. III prizinę vietą laimėjo Joniškio solistė Jolanta Gižienė. Buvo įteikti įvairūs papildomi prizai. 

 

Buvo malonu sutikti pažįstamus vadovus ir dainininkus, taip pat buvo malonu susipažinti su kitais kolektyvais ir jų vadovais. Nudžiugino kvietimai į Žagarės ir Veliuonos kultūros centrus.

 

Vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ Respublikiniame istorinės dainos konkurse „Aušta aušrelė“ dalyvauja jau antrą kartą. Pirmą kartą kolektyvas dalyvavo 2017 metais. Tuomet konkurso vedančiosios Loretos Sungailienės ištarti padrąsinantys ir uždegantys žodžiai lydi vokalinę grupę iki šiol. Jie uždegė kolektyvą tobulėti. Vokalinės grupės „Ingrida ir draugai" užsispyrimas išmokti naujas dainas, atitinkančias konkurso nuostatas, lėmė II prizinę vietą. Padainuotos dainos, jų aranžuotė sužavėjo ir publiką, ir vertinimo komisiją. Malonu buvo išgirsti gražų žodį apie dainas ir dainavimą iš kitų kolektyvų, jų vadovų, iš komisijos. Didelė atsakomybė - kolektyvo pasiruošimas ir aranžuotės patikimumas. Buvo malonu gauti dovanų Raseinių krašto poeto Juozapo Mickevičiaus eilėraščių knygelę „Tu, Dubysa, kalta", kuri įsiliejo į apdovanojimų gausą.  

 

Ačiū Joniškio kultūros centrui už pakvietimą! Ačiū vertinimo komisijai! Ačiū visiems kolektyvams iš visos Lietuvos už skambias dainas! Ačiū Ingridai, Mindaugui ir Astai už muzikinių idėjų palaikymą! Ačiū Dalytei, ištikimai dainininkei! Ačiū Raseinių rajono kultūros centro vairuotojui Stasiui!

 

Teksto autorius:

RRKC Šiluvoje mėgėjų meno kolektyvo vadovas Saulius Beniulis

Teksto nuotraukos Sauliaus Beniulio, Ingridos Molotokienės ir Joniškio KC

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144