2020-07-07, antradienis, 15:35.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:04, leidžiasi 22:07, dienos ilgumas 17:3.

Šiluvos vokalinės grupės „Ingrida ir draugai“ įvertinimas Kupiškyje

2019-11-18, Audrius Noreika
Šiluvos vokalinės grupės „Ingrida ir draugai“ įvertinimas Kupiškyje

Lapkričio 16 d. Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ (vadovas Saulius Beniulis) dalyvavo Tarptautiniame mėgėjų vokalinių ansamblių festivalyje-konkurse „Dainų sodai“ Kupiškyje.

 

Festivalyje-konkurse dalyvavo 11 kolektyvų iš Lietuvos miestų ir miestelių: Kupiškio, Šilalės, Papilio, Visagino, Joniškėlio, Jurbarko, Jonavos, Anykščių, Šiluvos ir vienas kolektyvas iš Latvijos, Rezeknės rajono. Be laureatų apdovanojimų buvo skiriamos ir nominacijos. Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinei grupei „Ingrida ir draugai“ įteikta nominacija „Geriausiai atlikta liaudies daina“.

 

Malonu buvo išgirsti vertinimo komisijos gražius žodžius apie vokalinės grupės „Ingrida ir draugai“ originalumą. Festivalyje-konkurse „Dainų sodai“ dalyvavo meistriškai atliekantys dainas, ilgametę patirtį turintys kolektyvai, tad vokalinei grupei „Ingrida ir draugai“, kaip jaunam kolektyvui, buvo garbė „konkuruoti“ drauge su šiais kolektyvais ir laimėti nominaciją „Geriausiai atlikta liaudies daina“.

 

Teksto autorius:

RRKC mėgėjų meno kolektyvo vadovas Saulius Beniulis

Teksto nuotraukos Kupiškio KC, Sauliaus Beniulio ir Mindaugo Sebeckio

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144