2020-10-22, ketvirtadienis, 09:20.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

Senųjų metų palydėtuvių šventė Nemakščių bendruomenėje

Senųjų metų palydėtuvių šventė Nemakščių bendruomenėje

Gruodžio 30 d. Nemakščių bendruomenėje vyko senųjų metų palydėtuvių šventė. Susirinko gausus būrys šventiškai nusiteikusių nemakštiškių ir aplinkinių kaimų gyventojų.

 

Bendruomenės valdyba pasveikino visus susirinkusius su prabėgusiomis Šv. Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais, palinkėjo, kad sutikta Kalėdų dvasia, angeliška šiluma ir gėris visus lydėtų kasdien ir visur, kad kiekvieno širdyje nuolat būtų Kalėdos! O kokios Kalėdos be vaikų ir jų skambių dainų?! Jų čia tikrai netrūko! Už skambias dainas nuoširdžiai dėkojame vaikams ir jų mokytojai Vaidai Baltrušaitienei.

 

Šventėje buvo teikiamos nominacijos mūsų bendruomenėje vykdyto projekto metu savo laiką ir išmonę dovanojusioms moterims ir merginoms, kurios jau nuo vasaros pradėjo ruošti kalėdines dovanas. Apdovanojimai buvo paskirstyti taip: Linai Mejerienei už patį didžiausią, brangiausią ir kūrybiškiausią projektą Nemakščių istorijoj - „Metų projektas“; Redai Mickuvienei už paprastumą, pagalbą ir geranorišką veiklą - „Metų siela“; Sandrai Masiulei už įneštą ramybę ir kruopštų darbą - „Metų kruopštumas“; Kristinai Gliaudienei už paslėptų talentų atskleidimą - „Metų atradimas“; Gražinai Kasputienei už norą dalintis gerąja patirtimi su visais - „Metų bendruomeniškumas“; Reginai Pratašienei už sklindantį juoką ir nuolatinį krizenimą darbo metu - „Metų šypsena“; Staselei Kėdavičienei už susidariusį kompleksą dėl nepadarytos šukuosenos prieš objektyvą - „Metų šukuosena“; Adelei Sabaliauskienei už ramybę, nuoširdumą ir paprastumą – „Metų taktiškumas“; Linai Barčienei už kantriai užbaigtus darbus - „Metų kantrybė“; Palmirai Urbonienei už kuriamą neapsakomą grožį – „Metų išradingumas“; Akvilei Paulauskaitei už nuolatinę pagalbą visur ir visada – „Metų gerumas“; Barborai Šaltytei už begalinį norą daryti gerus darbus – „Metų bitutė“ ir Genutei Vaičienei už suspėjimą būti laiku ir vietoj, už energiją ir norą dirbti – „Metų jėga“. O nominantus pasveikinti atvyko Lietuvos šlagerių karalienė „Birutė Dambrauskaitė“! Ji atliko dainą „Laimingų Naujųjų“. Bendruomenės valdyba svečiams skyrė muzikinį klipą-sveikinimą „Leisk palinkėti gerų Kalėdų“. Šventinės programos pabaigoje sulaukėme Kalėdų Senelio! O jis atskubėjo ne vienas, jį lydėjo Gaidys, nes jo metai jau beldžias į duris! Gerą nuotaiką skleisdami ir žaidimų bei „Letkio“ šokio įaudrinti Kalėdų Senelis ir Gaidys dalino vaikams bei suaugusiems dovanas.

 

Toliau svečius linksmino ir gerą nuotaiką dovanojo kaimo kapela iš Bijotų „Bijotaičiai“. Už skambias dainas ir jumoristinius pasakojimus tarėme nuoširdų AČIŪ šiam šauniam kolektyvui ir kiekvienam dovanojome Staselės Kėdavičienės megztas „punčekikes“. Atsidėkodami Staselei „Bijotaičiai“ su didžiule pagarba sugrojo jai trankią polkutę! Po gražių žodžių, skambių dainų, šmaikščių pasakojimų, visi išskubėjome į lauką grožėtis spalvingais fejerverkais. Po jų grįžome į vidų, kur laukė vaišės, muzika ir šokiai. Ir tai dar ne viskas! Visus pasveikinti atskubėjo ir svečiai iš Rusijos – „Babuškos iš Eurovizijos“!

 

Taigi, kupini šio vakaro gerų emocijų ir nuoširdumo sulaukėme ir pasitikome Naujuosius - 2017-uosius metus!

 

 

Zita Šaltė,

Nemakščių bendruomenės valdybos narė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990