2019-08-23, penktadienis, 14:29.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:21, leidžiasi 20:45, dienos ilgumas 14:23.

Sėkmingi lengvaatlečių startai

Šių metų rugpjūčio 2 - 3 dienomis Vilniuje vyko Baltijos jaunių čempionatas. Šiose varžybose Lietuvos lengvosios atletikos jaunių rinktinei atstovavo Raseinių KKSC lengvaatlečiai.

Trišuolio rungtyje Aurimas Narijauskas (tr.Z.Rajunčius) iškovojo antrąją vietą savo geriausiu šuoliu nušokęs 13,91 m. Šuolio į tolį rungtyje Urtė Kščenavičiūtė (tr.E.Petrokas) nušokusi 5,61 m liko ketvirtoje vietoje. Kūjo metimo rungtyje Deivina Kačiulytė (tr.Z.Rajunčius) užėmė šeštąją vietą. Deivinos  rezultatas – 22,78 m.

Nuotraukoje: pirmas iš kairės trišuolio rungties antrosios vietos laimėtojas A.Narijauskas