2019-12-16, pirmadienis, 02:16.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:51, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:9.

Sekmingi Ariogalos lengvaatlečių startai

Šių metų spalio 4 dieną Marijampolėje vyko atviras Marijampolės apskrities tarptautinis lengvosios atletikos vaikų, jaunučių čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo Lenkijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos lengvaatlečiai.

Sėkmingai šiose varžybose startavo asociacijos „Ariogalos tauras“ jaunieji lengvaatlečiai.Rutulio stūmimo rungtyje Gabrielius Šukaitis (tr.Z.Rajunčius) iškovojo trečiąją vietą, nustūmęs rutulį savo geriausiu bandymu 11,01 m. Kūjo metimo rungtyje Ugnė Klasauskaitė (tr.Z.Rajunčius) užėmė pirmąją vietą. Ugnės pasiektas geriausias rezultatas – 31,65 m. Šioje rungtyje Angelina Aniulytė (tr.Z.Rajunčius) iškovojo antrąją vietą. Angelinos pasiektas rezultatas – 30,20 m.

Nuotraukoje: Atviro Marijampolės apskrities vaikų, jaunučių čempionato prizininkai: A.Aniulytė, G.Šukaitis ir U.Klasauskaitė.