2020-10-21, trečiadienis, 05:14.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:15, leidžiasi 18:15, dienos ilgumas 10:i.

Šalies mokinių etnokultūros projektų konkurse vidukliškiai vėl antri

2016-12-08, paskelbė Romena Antanavičienė
Šalies mokinių etnokultūros projektų konkurse  vidukliškiai vėl antri

Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai Vilius Bytautas, Vidmantas Trumpius, Andželas Gvazdauskas, Edgaras Blažys ir Audrius Zdanavičius dalyvavo Šalies mokinių etnokultūros projektų konkurse ,,Tautos dvasios beieškant", vykdė projektą  ,,Kur gyvena vanduo". Tai projektas apie šulinių istoriją, architektūrą ir šulinių kasėjo amatą. Vykdant  projektą teko susipažinti susipažino su labai įdomia asmenybe - šulinių kasėju iš Nemakščių Kazimieru Gliaudžiu.

 

 Vidukliškių projektas ir vėl buvo apdovanotas 2 vieta (praėjusiais metais projektas „Burtai Viduklės krašte“ taip pat užėmė II vietą). Mokiniai ir darbo vadovė mokytoja Romena Antanavičienė dalyvavo apdovanojimuose, kuriuose ne tik pristatė savo darbą, bet ir susipažino su kitų mokinių darbais. Renginyje nugalėtojai bei mokytojai - vadovai buvo apdovanoti diplomais, padėkomis ir vertingomis knygomis.

 

Konkursui taip pat buvo pateiktas ir kitas vidukliškių projektas - ,,Viduklės krašto senolių vaistinėlę atvėrus...". Jį vykdžiusi IVa klasės mokinė Jacinta Vaičekauskaitė ir būrelis gimnazistų (darbo vadovė mokytoja Gintarė Tytmonienė) buvo apdovanoti pagyrimo raštais. Po apdovanojimų ceremonijos šventės dalyviai lankėsi  Lietuvių kalbos instituto muziejuje ,,Lituanistikos židinys". Mokiniai susipažino su muziejaus eksponatais ir praplėtė lietuvių kalbos žinias. Po to užsuko pasidžiaugti nuostabia Vilniaus miesto kalėdine eglute.

 

Už pagalbą ir galimybę dalyvauti šiame projekte dėkojame projektų vadovėms - mokytojoms R. Antanavičienei ir G. Tytmonienei, o gimnazijos direktorei Danutei Janukienei už puikią kelionę į Vilnių.

 

Vilius Bytautas ir Vidmantas Trumpius,

 projekto dalyviai

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990