2020-10-21, trečiadienis, 05:28.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:15, leidžiasi 18:15, dienos ilgumas 10:i.

Rugsėjo 1-oji Viduklėje - su sėkmės aitvarais

2016-09-05, paskelbė Romena Antanavičienė
Rugsėjo 1-oji Viduklėje - su sėkmės aitvarais

   Jau tampa tradicija, jog Rugsėjo 1-oji  - ne tik Viduklės Simono Stanevičiaus bendruomenės, bet ir visos Viduklės šventė. Pilnutėlė Šv.Kryžiaus bažnyčia mokinių, tėvelių, mokytojų ir kitų parapijiečių bei svečių, vėliavos pašventinimas, sveikinimo žodžiai ir spalvinga bei linksmai triukšminga eisena į gimnaziją  - tai ženklas, jog prasideda nauji mokslo metai. Taip buvo ir šiemet.

 

 

         Gimnazijos prieigoje, meistriškai aplenkę šią puikią eiseną, visų laukė direktorė Danutė Janukienė, pavaduotojos ir svečiai. Gražūs žodžiai ir skvarbios mintys vis sukosi apie aitvarus. Padėkota praėjusių mokslo metų aitvarams, tiksliau visiems geradariams, prisidėjusiems prie gimnazijos gerbuvio, linkėta ir šiemet gaudyti ne tik materialinių gėrybių nešėjus, bet ir sėkmės, mokslumo, žinių, troškimo pažinti, darnos aitvarus.

 

Direktorė D. Janukienė džiaugėsi gausiu sugrįžusių mokinių būriu, sveikino naujokus (o jų šiemet tikrai gausu), pasirinkusius mūsų gimnaziją, pristatė naujus mokytojus.  Žinoma, visi labai džiaugiamės ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikais, kuriuos į gimnaziją atlydėjo ne tik tėveliai ir seneliai, bet ir Viduklės darželio direktorė Loreta Urbonienė.

 

Linkėti mokiniams naujaisiais mokslo metais siekti aukštų rezultatų  - įprasta ir neišvengiama. Tėvų komiteto pirmininkas Stasys Bružas ne tik to linkėjo, bet ir apdovanojo Tėvų komiteto įsteigtu prizu – kelionėmis -  praėjusių metų Šauniausios klasės rinkimuose nugalėjusias klases. Šis konkursas vyks ir toliau. Tai puiki motyvacija ir šiais mokslo metais siekti puikių rezultatų bei mėgautis pergalės šlove ir dovanomis!

 

Po visų sveikinimų mokiniai sugužėjo į klases, dalijosi įspūdžiais pirmosios pamokos metu, tėvai susitiko su gimnazijos administracija, pagalbos vaikui specialistais, mokytojais.       

 

     Šventė baigėsi, prasideda sunkus, bet kilnus ir prasmingas darbas. 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990