2020-10-22, ketvirtadienis, 08:53.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

Rinkimų komiteto „Pilietinė iniciatyva“ Nr. 1: Balsuosite už save, už savo pilietines teises!

Rinkimų komiteto „Pilietinė iniciatyva“ Nr. 1: Balsuosite už save, už savo pilietines teises!

Rinkimų komiteto „Pilietinė iniciatyva“ kandidatų tikslas – įteisinti rajone realiai veikiančią pilietinę savivaldą, skirtą visiems rajono gyventojams.

 

„Pilietinės iniciatyva“ visuomeninio komiteto koordinatorius Jonas Kaminskas

 

 

 

 

 

 

 


 

Gerbiami Raseiniečiai, pažįstu „Pilietinės iniciatyvos“ sąrašo koordinatorių J. Kaminską, todėl tikiu, kad viskas, kas parašyta kandidatų sąrašo programoje bus įgyvendinta, jei savo balsais suteiksite „Pilietinės iniciatyvos“ kandidatams tokią galimybę.

 

Grupės „Pilietinė iniciatyva“ narys, folklorininkas ir bardas Algirdas Svidinskas

 

 

 

 

 

 

 

 

Gimęs 1955 m. Kaune grupės „Pilietinė iniciatyva“ narys, kaunietis Technikos mokslų daktaras, KTU Architektūros ir statybos instituto statybinės fizikos laboratorijos mokslo darbuotojas. Visiškai pritariu Visuomeninio rinkimų komiteto „Pilietinė iniciatyva“ kandidatų sąrašo rinkiminei programai, jų siekiams ir kviečiu Raseinių krašto žmones balsuoti už šią programą bei padėti ją įgyvendinti mūsų visų (visos Lietuvos) labui. Grąžinkime Tautai savigarbą.
Arūnas Burlingis

 

 

 


Atsirado, nors ir nedidelė (partiniai kandidatai disponuoja didžiulėmis lėšomis) galimybė piliečiams išsirinkti sau, savo atstovus į vietinę valdžią. Susitelkime ir pabandykime pakeisti sistemą visų piliečių naudai. Labai nedaug reikia tik mūsų visų Vienybės. Pasistenkime vardan mūsų Tėvynės, vardan vaikų ir anūkų, kad Lietuva neišnyktų.

 

Daktaras Algimantas Matulevičius

 

 

 


Sveikinu visuomeninį rinkimų komitetą „Pilietinė iniciatyva“, iškėlusį kandidatų į Raseinių savivaldybės tarybos narius, sąrašą ir kandidatę į merus.
Gerbiami Raseinių krašto žmonės, balsuokite už šio sąrašo kandidatus. Jie ateina tarnauti Jums. Balsuodami už „Pilietinę iniciatyvą“ balsuosite už save, už savo pilietines teises. Nepraleiskite šios progos.

 

Jonas Gediminas Punys, tech.m.dr. „Pilietinės iniciatyvos“ grupės narys, Antalieptė, Zarasų r.

 

 


 

Mieli Raseiniečiai, jei nusibodo pilietinis beteisiškumas, balsuokite už „Pilietinę iniciatyvą“ ir tapkite savo krašto šeimininkais.

 

Grupės „Pilietinė iniciatyva“ narys, technikos mokslų daktaras iš Kauno, Gediminas Petrauskas

 

 

 

 

Brangus žemiečiai, džiaugiuosi, kad jūs patys ir vieni iš pirmųjų Lietuvoje taip energingai ėmėtės grumtis už tikrąją savivaldą. Šiandien svarbu pradėti ir pajusti, kad jūs galite ir sugebate veikti sutartinai. O tikslas aiškus – žmonėms paimti į savo rankas visų reikalų tvarkymą. Linkiu jums didžiausios sėkmės.


Krescencijus Stoškus filosofas, humanitarinių mokslų daktaras, Lietuvos kultūros kongreso tarybos pirmininkas

 

 

 

 

Gerbiami Raseinių krašto žmonės, „Pilietinės iniciatyvos“ sąrašo kandidatai pasiryžę būti Jūsų savivaldos įrankiu, išsirinkite juos ir gyvenkite tikros savivaldos sąlygomis.


Lietuvos Respublikos Seimo narys Naglis Puteikis
 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990