2020-09-22, antradienis, 07:24.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:19, leidžiasi 19:27, dienos ilgumas 12:8.

Raseiniuose įvyko „Temidės“ protų mūšis

2020-03-06, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Raseiniuose įvyko „Temidės“ protų mūšis

 Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje šurmuliavo iš rajono mokyklų susirinkęs jaunimas. Čia vyko tradicinio moksleivių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas – Protų mūšis.

 

Teisines žinias demonstravo šešios komandos: tris iš jų sudarė Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos auklėtiniai, pasivadinę „Žemaitukais“, „Snaiperiais“ ir „Šūstromis morkomis“, taip pat dalyvavo Šiluvos gimnazijos komanda „Katmandu“, Viduklės Simono Stanevičiaus „Nestandartiniai sprendimai“ bei Technologijos ir verslo mokyklos „Draiveriai“.

 

Klausimai nebuvo sudėtingi, tačiau reikalavo teisinių žinių ir loginio mąstymo. Jaunimas nustebino puikia išmone, geru komandiniu darbu ir įrodė, kad sugeba orientuotis įvairiose situacijose, o prizinių vietų laimėtojus skyrė vos pusė taško. Susumavus rezultatus, nugalėtojais, kaip ir praėjusiais metais, tapo Šiluvos gimnazijos komanda „Katmandu“. Šie moksleiviai ne tik apdovanoti taure bei organizatorių įsteigtais prizais, bet ir iškovojo teisę dalyvauti II-ame konkurso „Temidė“ etape, kuris vyks Šiauliuose. Antrąją vietą iškovojo Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos komanda „Žemaitukai“, o trečioji atiteko tos pačios gimnazijos komandai „Snaiperiai“. Visiems dalyviams įteikti diplomai ir saldžios dovanos.

 

Policijos pareigūnai dėkoja visiems konkurso dalyviams už puikias teisines žinias ir sveikina nugalėtojus!

 

                                                                                                                                               Šiaulių AVPK informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144