2020-10-29, ketvirtadienis, 01:06.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:31, leidžiasi 16:57, dienos ilgumas 9:26.

Raseinių rajono savivaldybės administracijos Metų darbuotoja – Ema Uosytė

Raseinių rajono savivaldybės administracijos Metų darbuotoja – Ema Uosytė

Šiais metais Raseinių rajono savivaldybės administracijos Metų darbuotojo vardas suteiktas Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus specialistei Emai Uosytei.

 

   Įgyvendinant Raseinių rajono savivaldybės administracijos kokybės politikoje suformuluotą rajono Savivaldybės administracijos įsipareigojimą: „Skatinti darbuotojų nuolatinį tobulėjimą, iniciatyvumą, siekiant įgyvendinti administracijos tikslus", Vietos savivaldos dienos proga buvo renkamas Raseinių rajono savivaldybės Metų darbuotojas. Šie rinkimai vyko dviem etapais: daugiausiai balsų surinkusi Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus specialistė Ema Uosytė  ir Viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistas Tomas Andriulis pateko į antrą etapą. Galiausiai, administracijos darbuotojų balsų dauguma Metų darbuotoja išrinkta Ema Uosytė.

 

   Metų darbuotoja tapusi Ema Uosytė apibūdinama kaip maloni, darbšti, paslaugi ir atsakinga administracijos specialistė. Dauguma konkurse dalyvavusių Raseinių rajono savivaldybės administracijos specialistų nurodė, kad Ema visuomet su šypsena ir dideliu atsidavimu atlieka savo darbą, geranoriškai konsultuoja ir padeda visiems, besikreipiantiems pagalbos.

 

 

Facebook asmeninio archyvo nuotr.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990