2020-10-25, sekmadienis, 06:28.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:23, leidžiasi 17:06, dienos ilgumas 9:43.

Raseinių rajono savivaldybei gali prireikti išankstinių mero rinkimų (3)

2020-02-21, paskelbė Giedrius Germanavičius
Raseinių rajono savivaldybei gali prireikti išankstinių mero rinkimų

Lietuvoje vis karščiau aptarinėjami artėjantys Seimo rinkimai. Laimėjusioji politinė jėga turės formuoti Vyriausybę, pretenduos į Ministro Pirmininko postą, galiausiai lems tolesnę šalies raidą. Šioje kovoje itin reikšmingas dėmesys bus skirtas vienmandatėms apygardoms. Todėl TS-LKD Raseinių skyriaus grupės iškėlė net tris itin pajėgius kandidatus į Seimą: Savivaldybės merą Andrių Bautronį, Raseinių ligoninės direktorių Vidmantą Merkliopą bei Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos vadovą Liną Dargevičių. Vienas iš šių žinomų asmenų taps pagrindiniu TS-LKD atstovu Kėdainių - Raseinių vienmandatėje apygardoje. 

 


Meras Andrius Bautronis  tapo didžiausia rinkimų intriga
Paklaustas, ką mano apie skyriaus sprendimą siūlyti jį kandidatu į Seimą, Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis pabrėžia, kad tokį TS-LKD grupių sprendimą laiko jo vykdomos politikos Raseiniuose parama, o galutiniam apsisprendimui dalyvauti rinkimuose dar esama laiko.


„Dėkoju partiečiams už parodytą pasitikėjimą, liudijantį nedviprasmišką paramą mano vykdomai politikai Raseinių rajono savivaldybėje. Tai verčia mane rimtai apmąstyti galimybę siekti parlamentaro posto. Sprendimą pateiksiu visuotinio TS-LKD Raseinių rajono skyriaus susirinkimo metu. Vis dėlto, jeigu nuspręsčiau siekti Seimo nario mandato, rinkčiausi darbą Valstybės ir savivaldybių valdymo komitete, kuriame realizuočiau Raseinių rajono savivaldybėje sukauptą patirtį. Esu tikras, kad valdžia turėtų būti priartinta prie žmogaus. Tą galėtume pasiekti savivaldybėms suteikdami platesnius veiklos įgaliojimus“,- teigia Raseinių rajono meras Andrius Bautronis.
Jeigu visuotinio susirinkimo metu TS-LKD Raseinių skyriaus nariai paremtų Savivaldybės mero Andriaus Bautronio kandidatūrą, tai būtų vienas iš pajėgiausių kandidatų, galinčių laimėti rinkimus Raseinių – Kėdainių vienmandatėje apygardoje, kurioje didumą rinkėjų sudaro Raseinių krašto žmonės. Be to, tai reikštų pakartotinius tiesioginius Raseinių rajono savivaldybės mero rinkimus.

 


V. Merkliopas: Savo vietą regėčiau sveikatos reikalų komitete
VšĮ „Raseinių ligoninei“ eilę metų vadovaujantis Vidmantas Merkliopas yra puikiai pažįstamas Raseinių krašto žmonėms, o jo vadovaujama įstaiga pastaruoju metu tampa vis patrauklesne medikų darbo vieta. Todėl šis patyręs bei sveikatos klausimus išmanantis vadybininkas, jei būtų išrinktas į Seimą, įsilietų į Sveikatos reikalų komiteto veiklą.
„Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda iškėlė Gerovės valstybės viziją, tačiau ją įgyvendinti galime tik užtikrindami aukštus sveikatos apsaugos standartus. Svarbų vaidmenį šioje srityje užima Sveikatos reikalų komitetas. Manau, kad čia būtų mano vieta. Veikiausiai taip galvoja ir skyriaus nariai. Dėkoju jiems už paramą“,- tvirtino Raseinių ligoninės direktorius Vidmantas Merkliopas.

 


Linas Dargevičius: sprendimą priimsiu tik gerai apsvarstęs
Trečiasis konservatorių lyderis yra Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos direktorius Linas Dargevičius. Švietimo ekspertas tvirtina, kad apsisprendimą dėl savo kandidatūros Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose priims tik gerai apsvarstęs susidariusią situaciją.


„Nuoširdžiai dėkoju bendražygiams už neeilinį įvertinimą. Būti populiariausios šalies partijos kandidatu į Seimą yra didžiulė atsakomybė partijai, Raseinių rajono bendruomenei ir visai Lietuvai. Todėl pasinaudosiu galimybe apmąstyti savo pasirinkimą iki visuotinio susirinkimo“,- teigė Linas Dargevičius.


Viskas paaiškės vasario 28 d.
TS-LKD Raseinių skyrius vasario 28 d. rinksis į visuotinį susirinkimą, kuriame bus demokratiškai išrinktas vienas iš trijų iškeltų kandidatų. Nugalėtojo lauks dinamiška rinkimų kampanija Raseinių – Kėdainių vienmandatėje apygardoje, vieta partijos sąraše daugiamandatėje apygardoje bei 2020 m. spalio 11 d. vyksiantis pirmasis Seimo rinkimų turas.

 


TS-LKD Raseinių skyriaus informacija

 
 
Contact form

 

klausimas 2020-02-22 15:47:25 IP: 78.58.40.112

O žmonos šiems vyrams jau leidimą davė?

 

2020-02-20 18:32:04 IP: 85.206.120.36

Daugiau nesuges, kiek yra sugedęs kaimo žmonių atžvilgiu, ilgai ir laimingai jam tam seime

 

nu ne 2020-02-20 14:52:30 IP: 78.60.26.74

Neišleisim mero seiman,nes ten sugenda žmonės visiškai.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990