2020-05-28, ketvirtadienis, 15:16.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:03, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:49.

Raseinių raj. savivaldybės 7-ojo šaukimo tarybos 49-asis posėdis

2013-09-01, paskelbė Airinas JERMOLAJEVAS
Raseinių raj. savivaldybės 7-ojo šaukimo tarybos 49-asis posėdis

   Š.m. rugpjūčio 29-ąją dieną, Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai, seniūnai, įstaigų direktoriai ir kt. rinkosi į Raseinių raj. Savivaldybės 7-ojo šaukimo tarybos 49-ąjį posėdį.

 

 

   Darbotvarkėje buvo 29 ir du papildomi klausimai. Į posėdį susirinko 23- tarybos narių.  Prieš pradedant svarstyti darbotvarkės klausimus, buvo pasveikinti tarybos nariai kurie šventė gimtadienius, t.y Gediminas Galubauskas, Česlovas Kenstavičius ir Antanas Kilčiauskas po šventinės dalies, opozicijos lyderis S.Vaičius pranešė ,kad po tarybos posėdžio norės tarti žodį.

 

 

   Pirmas darbotvarkės klausimas buvo dėl Raseinių garbės piliečio vardo suteikimo Irenai Perminienei ir Vladui Vitkauskui šis klausimas buvo vienbalsiai pritartas, kiti sprendimo projektai ėjo kaip iš pypkės. Daugiausiai aistrų  buvo dėl sprendimo  projekto TP-331 Dėl įgaliojimo balsuoti viešosios įstaigos Raseinių  technologijos ir verslo mokyklos visuotiniame dalininkų susirinkime. Vienintelis sprendimo projektas kurį pasiūlė LR Seimo narys R.Ačas  dėl vietinės rinkliavos lengvatos taikymo buvo nepritartas. Paskutinis darbotvarkės klausimas buvo dėl Onos Babonienės  teikimo Auksinės krivūlės riterio apdovanojimui, jam pritarta vienbalsiai. Po posėdžio kaip ir žadėjo opozijos lyderis S.Vaičius  išdėstė prašymus , vietos ,,koncervatoriai‘‘ ir ,,liberalai‘‘ mano kad būtų tinkamiausias sprendimas apšviesti miestą tamsos paros metu dėl visų saugumo. 

 

 

 

Autoriaus nuotraukos

 

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144