2020-10-31, šeštadienis, 18:30.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:35, leidžiasi 16:53, dienos ilgumas 9:18.

Raseinių r.Paupio mokykla-daugiafunkcis centras dalyvavo Verslumo akademijos konferencijoje

2013-11-05, paskelbė Vytautė Garbaliauskaitė
Raseinių r.Paupio mokykla-daugiafunkcis centras dalyvavo Verslumo akademijos konferencijoje

     Praėjusiais metais mūsų mokyklos mokytojai dalyvavo Verslumo akademijos mokymuose ir pasisėmė didžiulės patirties. Mokytojų padedami buvę 10 klasės mokiniai įkūrė bendrovę „Skirtukas Tau“.  Kadangi jie jau baigė mokyklą, tai  5-os  klasės mokiniai nutarė nupirkti iš jų akcijas. Tokiu būdu jaunesnieji draugai galėjo tęsti 10-okų pradėtą darbą.

 

    Mokiniai gamino unikalius skirtukus su įvairiomis svajonėmis. Šių vienetinių produktų gaminimas buvo be galo įdomus procesas, kuris prasidėjo paveikslėlių, nuotraukų paieška. Skirtukuose pavaizduotos įvairios pasaulyje lankytinos vietos, mūsų mokyklos gyvenimas.  Rinkdami įvairią informaciją apie lankytinas pasaulio vietas, mokiniai patyrė daug teigiamų emocijų. Patys svajojo, kur norėtų nukeliauti.

 

    Šiais metais, spalio 28 d., Kaune  Jono Pauliaus II gimnazijoje vyko baigiamoji konferencija. Jos metu 5-os  klasės mokiniai ir Verslumo  akademijos mokymuose dalyvavę mokytojai pristatė savo verslo idėją - bendrovę „Skirtukas Tau“. Konferencijoje dalyvavo 7-ios mokyklos iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų. Mokiniai  pristatė įvairias savo sugalvotas verslo idėjas. Po pristatymų mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti padėkomis.  Vykome į senąją Kauno Prezidentūrą, kur gidė pasakojo apie rezidavusių prezidentų gyvenimo istorijas. Kelionė buvo įdomi, turininga ir pilna įspūdžių.

 

 

                                                                                                                               Pradinių klasių mokytoja Rasa Matevičienė

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990