2019-09-17, antradienis, 15:17.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:08, leidžiasi 19:42, dienos ilgumas 12:34.

Raseinių policijos komisariato pareigūnai ir mokyklų atstovai aptarė aktualius klausimus

2019-06-11, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Raseinių policijos komisariato pareigūnai ir mokyklų atstovai aptarė aktualius klausimus

Praėjusią savaitę Raseinių rajono policijos komisariato viršininkas Artūras Košikas pakvietė į susitikimą Raseinių rajono ugdymo įstaigų atstovus. Susitikimas surengtas policijos pareigūnų iniciatyva, siekiant suaktyvinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą.

 

Susirinkusieji pasidžiaugė, kad institucijų bendradarbiavimas vyksta gana sklandžiai, didelių problemų nekyla, o įstatymų diktuojamus iššūkius pavyksta bendromis jėgomis įveikti. Tačiau institucijoms būtina bendrauti dar dažniau ir aktyviau.

 

Susirinkime aptarti policijos pareigūnams ir mokytojams aktualūs klausimai: mokymosi įstaigų saugumas, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimas, nepilnamečių smurto, rūkymo ir girtavimo problemos.

 

Mokyklų atstovai pažymėjo, kad tarpinstituciniu bendradarbiavimu, vieningu ir kryptingu darbu galima pasiekti daug geresnių rezultatų nei dirbdami atskirai. Tai patvirtina ne vienas tarpinstitucinio bendradarbiavimo pavyzdys, tad institucijos turi tapti dar atviresnės, noriai kalbėtis, tartis ir derinti veiksmus.

 

Susitikime aptartos ne tik problemos iškylančios mokykloje mokslo metų eigoje, bet ir artėjantys vasaros renginiai. Abi šalys aptarė klausimus ir situacijas dėl mokyklos pabaigimo ir išleistuvių švenčių saugumo.

 

                                                                                                                                                    Šiaulių AVPK informacija


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144