2019-01-17, ketvirtadienis, 17:45.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:45, leidžiasi 16:36, dienos ilgumas 7:51.

Raseinių krašto moksleiviai - startuolių mugėje (1)

2017-12-20, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Raseinių krašto moksleiviai - startuolių mugėje

Tik po Lietuvos Junior Achievement (LJA) sparnu kasmet kuriasi, kuria ir auga beveik du šimtai moksleiviškų startuolių. Tradiciškai, jau trečią gruodį iš eilės, moksleivius LJA pakvietė į Kalėdinę startuolių mugę Lietuvos Respublikos Vyriausybėje. Čia daugiau nei 40 Lietuvos mokinių komandų pristatė savo produkciją ir veiklą, sukurtą dar mokyklos suole. Į šią mugę buvo pakviestos dvi rajono moksleivių mokomosios bendrovės: Ariogalos gimnazijos MMB komanda „Šimtukas“ (mokytoja Laima Siliūnienė) ir Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos MMB komanda „Medeina“ (mokytoja Gražina Žalkauskienė). Ariogališkiai pristatė paslaugą – galvosūkių kambarį, o raseiniškiai – medinius žaislus. Pagrindinė šios veiklos idėja – gaminiai turi būti originalūs ir ekologiški.

 

Mugės atidarymo metu Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis pasveikino dalyvius ir jų mokytojus, pasidžiaugė, kad kasmet vis daugiau mokinių susidomi galimybėmis išbandyti savo jėgas versle. Nors gimnazijos mugėje dalyvauja ne pirmi metai, tačiau šioms bendrovėms tai buvo nauja, tad mokiniai neslėpė, kad labai jaudinosi, tačiau renginio laukė tikėdamiesi, kad lankytojai jų siūlomais produktais ir paslauga susidomės. Renginys mokomųjų bendrovių atstovams buvo svarbus, nes susirinkusieji ne tik pardavinėjo savo gaminius, pristatė savo veiklą, bet ir varžėsi dėl įvairių nominacijų bei nugalėtojo vardo.

 

Džiugu, kad Ariogalos gimnazijos komanda pelnė „Meikeriškiausios“ komandos titulą, o prizas – mobiliosios laboratorijos „Meškėnų laboratorija“ savaitės kūrybinis darbas gimnazijoje. Abiejų gimnazijų bendrovės dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės skelbtame MMB verslo idėjų finansavimo konkurse (prizas 350 eurų). Finansavimas skirtas MMB „Medaina“, kuri įsigijo dvi stakles, todėl galės tęsti savo veiklą bei pagaminti ir pasiūlyti daugiau gaminių.

 

                                                     Raseinių r. ekonomikos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Laima Siliūnienė

Contact form

 

Skaitytoja 2018-01-12 13:28:46 IP: 185.168.12.81

Pastebiu, kad publikacijose vis dažniau minima Ariogalos gimnazija. Džiugu, kad tokia mokykla yra mūsų rajone.Ji turi kuo pasidžiaugti ir pasididžiuoti.Joje dirba savo darbą išmanantys mokytojai,mokosi motyvuoti mokiniai.Tad ir rezultatai akivaizdūs.Sveikiname ir linkime ir toliau garsinti mūsų rajoną.

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144