2020-09-18, penktadienis, 20:47.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:11, leidžiasi 19:38, dienos ilgumas 12:26.

Raseinių KKSC jaunieji lengvaatlečiai vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse, Šiauliuose

Šių metų liepos 2 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Šiose varžybose dalyvavo jaunieji  Raseinių KKSC lengvaatlečiai.

600 m bėgimo rungtyje Airidas Zikas (tr. A.Petrokas) iškovojo antrąją vietą. Airido rezultatas – 1:48.65 min. Šuolio į tolį rungtyje Aistis Narijauskas (tr. Z.Rajunčius) savo geriausiu bandymu nušoko 4,68 m ir užėmė trečiąją vietą. Ieties metimo rungtyje Ąžuolas Žemaitis (tr. M.Skamarakas) iškovojo trečiąją vietą. Ąžuolo pasiektas rezultatas – 29,81 m. Disko metimo rungtyje Karolis Varanius (tr. Z.Rajunčius) savo geriausiu bandymu numetė diską 27,30 m ir užėmė trečiąją vietą.

nuotraukoje Raseinių KKSC jaunieji lengvaatlečiai ir treneriai Audrius Petrokas ir Zenonas Rajunčius.