2020-10-28, trečiadienis, 19:02.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:29, leidžiasi 17:00, dienos ilgumas 9:30.

Raseinių jaunimui ir liberalams pabodo korumpuota politika (5)

Raseinių jaunimui ir liberalams pabodo korumpuota politika

Atrodo, kad kovo 1 dienos rinkimai į savivaldybės Tarybą bus išskirtiniai ne tik dėl tiesioginių mero rinkimų - Raseiniuose aktyviausias jaunimas organizuoja skaidrumo komandas, kurių tikslas - kovoti su balsų pirkimu per rinkimus. Skaidrumo komandos kiekvieną savaitę, kiekvieną dieną lankytis vis kitose rajono vietose, stebės rinkimų kampaniją ir stengsis kelti nepakantumą korumpuotiems politikams.

 

Aktyvus jaunimas skatina veikti

Vienas iš šių skaidrumo komandų iniciatorius – Vilniaus universite Kultūros istoriją studijuojantis jaunasis liberalsąjūdietis Arnas Zmitra. Jis kartu Sigitu Leku, Džiugu Mateliu, Raimonda Stulpinaite bei dar keliolika bendraamžių pasiryžęs rajono žmonėms parodyti, kokią žalą daro atsainus savo balso pardavimas. Jaunimui talkins ir Liberalų Sąjūdžio Raseinių skyriaus politikai.

 

“Gaila, kad tie, kas parduodavo savo balsą už 20 litų, nesusimąstydavo, kad valdžią nusipirkę politikai išsvaisto milijonus mokesčių mokėtojų litų. Tai - darbo vietos “saviems”, migloti konkursai, kiti kenkėjiški veiksmai. Žinome, kad kai kurie valdžioje esantys verslininkai darydavo viską, kad tik į Raseinius neateitų stambūs investuotojai, nes tai - konkurencija minimaliems atlyginimams. Taigi - parduodamas balsą rinkėjas tiesiogiai kenkia visų pirma sau”,- skaidrumo komandų sukūrimo priežastis vardija A. Zmitra.

 

Kartu su juo po rajoną keliausiantys jaunuoliai teigia, kad atėjo laikas pamatyti Nepriklausomybės kartą ir ji turi duoti atkirtį tiems, kurie drįsta elgtis nedemokratiškai ir nieko nebijo.

 

Žmogui duoda kelis litus, sau - naujus automobilius

Pasak aktyvaus jaunimo, kiekvieno balsas yra kokybiškos politikos garantas. Jeigu žmogus balsą parduos už 10 eurų, alaus butelį ar silkę, tai ir turės valdžią, kuri manys, kad gali lengvai apmulkinti arba nupirkti. Juk taip parduodama teisė išsirinkti savo valdžią, kuri rūpinasi tavo vaikų mokyklomis, kurios rankose - pakviesti arba išvykti investuotojus ir vietoj pagalbos žmonėms pirkti naujus automobilius už mokesčių mokėtojų pinigus.

 

Jie siūlo kiekvienam atidžiai pažiūrėti ką konkretūs asmenys yra padarę rajono žmonių labui ir ko gyvenime pasiekę, o ne susižavėti tuo, kuris garsiau rėkia.

 

“Ir jeigu jūs pasakysite, kad visi taip daro, kad vistiek vogs ar kad nieko aš vienas nepakeisiu aš jums atsakyčiau, kad nebesidairykime - pradėkime pirma nuo savęs. Norėčiau, kad žmonės netylėtų ir pasakytų tam, kuris siūlo nupirkti balsą - NE. Mes žinome, kuriose rinkimų apylinkėse dažniausiai “siautėdavo” balsų pirkėjai. Aktyviai bendrausime su žmonėmis ir kviečiame - praneškite mums, jeigu matėte balsų pirkėjus - mes norime, kad rajono vadovai būtų skaidrūs ir garbingi žmonės!”,- ryžtingai kalbėjo A. Zmitra.

 

Audriaus Norkaus foto.

Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis, susitikęs su Raseinių skyriumi ir liberalaus jaunimo lyderiu  Arnu Zmitra teigė, jog tokios skaidrumo iniciatyvos, kokias Raseiniuose pristato liberalai, labai praverstų visoje šalyje.

 

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI  --------------------------

Raseinių liberalai: Raseinių krašto žmonių darbštumas turi būti įvertintas!

Nori padėti Raseinių žmonėms - nebijok drąsių žingsnių!

Veiklios moterys spėja ir šeima rūpintis, ir darbo vietas kurti

Liberalų sąjūdžio komanda - atgaivinsime Raseinių kraštą!

R.Kunickas: Raseiniuose kiekvienas gali uždirbti tiek, kiek Kaune ar Vilniuje

Saulius Matelis: esu žemaitiškai užsispyręs siekti tikslo

 

Politinė reklama, bus apmokėta iš politinės partijos „Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis“ politinės kampanijos sąskaitos

 
 
Contact form

 

to juokingiausia 2015-02-17 13:32:49 IP: 77.90.99.164

Pritariu visu 100 procentų. Nereikia mulkinti jaunimo.

 

gerai sugalvojo 2015-02-14 09:08:20 IP: 78.60.157.198

Nors vieni žengė pirmą žingsnį. Smagu iš komentarų matyt, kad silkiniams ir kitiems kelnės sunkesnės pasidarė ;)

 

remis 2015-02-13 10:27:29 IP: 84.15.182.48

http://m.delfi.lt/article.php?id=59644179

 

juokingiausia, 2015-02-12 23:09:03 IP: 78.57.148.157

kad vienas iš pagrindinių dabartinių liberalų aktyvistų visą savo verslą užsiaugino korupcinių schemų pagrindu kartu su tų schemu didmeistriu, dabar šalia liberalų ariančiu arkliais. Taigi neabejotinai šitas duetas rajoną atvestų į žagrės gadynią. Ir labiausiai gaila tų jaunų žmonių, kuriais yra taip ciniškai manipuliuojama.

 

lina 2015-02-12 22:22:24 IP: 77.90.99.70

Liberalų sąjūdis - vienintelė partija, už kurią galima balsuot tiek LT, tiek Raseiniuose. Pirmyn, ir jaunime, ir sąžiningas nejaunime.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990