2019-06-24, pirmadienis, 22:27.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:53, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:19.

Raseinių jaunieji imtyninninkai džiugina pasiekimais

Druskininkuose vyko vaikų  U11 čempionatas, jame dalyvavo 150 Lietuvos jaunųjų sportininkų.

Tarp jų sėkmingai startavo Raseinių KKSC laisvųjų imtynių auklėtinai. Elvinas Žakaitis užėmė 2 vietą, Emilis Mikolaitis užėmė 3 vietą, o Vilius Pijoraitis 3vietą.

Kelmėje vyko Lietuvos  laisvųjų imtynių jaunučių čempionatas. Jame varžėsi komandos iš Raseinių, Kelmės, Radviliškio, Klaipėdos, Druskininkų, Jonavos, Vilkaviškio, Vilniaus ir kitų miestų.

Mūsų Raseinių imtynių  sporto klubo " Lūšis" komanda parsivežė dvi trečiąsias ir vieną antrą vietas.  Trečias vietas iškovojo Gustas Karčiauskas ir Valdas Andriulis. Antrą vietą Rapolas Jokilaitis.