2020-05-28, ketvirtadienis, 20:12.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:03, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:49.

Raseinių badmintono klubo turnyras ,,Kalėdos - 2019“

2019-12-09, paskelbė Nuomonės ir aktualijos

Gruodžio   7   d.   Raseinių   KKSC   sporto   salėje   vyko   Raseinių   badmintono   klubo   turnyras,,Kalėdos   -   2019“.  Atkaklios   kovos   vyko,   pagal   pajėgumą   suskirstytų   grupių,   septyniose   vieneto kategorijose.

Merginų A grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Diana Valantinaitė, 2-ąją vietą laimėjo Greta Šukutytė ir 3-ąją – Justė Linkutė.

Merginų B grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Astrėja Nutautaitė, 2-ąją vietą laimėjo Emilija Elzbergaitė ir 3-ąją – Austėja Reifonaitė.

Merginų C grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Gabija Šedaitytė, 2-ąją vietą laimėjo Julita Kumpikevičiūtė ir 3-ąją – Paulina Celiešiūtė.

Vaikinų A grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Justas Zybartas, 2-ąją vietą laimėjo Justas Balsys ir 3-ąją – Deividas Paškevičius.

Vaikinų B grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Nojus Alijauskas, 2-ąją vietą laimėjo Erikas Šukutis ir 3-ąją – Gintas Simanavičius.

Vaikinų C grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Adomas Bardauskas, 2-ąją vietą laimėjo Gvidas Bagaslauskas ir 3-ąją – Alvaras Jakštys.

Pradedančiųjų badmintonininkų mišrios  D  grupės  vieneto varžybose 1-ąją vietą  iškovojo Gvidas Vasiliauskas, 2-ąją vietą laimėjo Enrikas Mikolaitis ir 3-ąją – Aistė Vasiliauskaitė.