2019-06-17, pirmadienis, 20:38.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:52, leidžiasi 22:11, dienos ilgumas 17:19.

Raseinių badmintono klubo turnyras „Kalėdos - 2018“

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais Raseinių Šaltinio progimnazijos sporto salėje vyko Raseinių badmintono klubo turnyras ,,Kalėdos - 2018“, kuriame dalyvavo 53 Raseinių sportininkai. Atkaklios kovos vyko pagal pajėgumą suskirstytų grupių šešiose vieneto ir dviejose mišraus dvejeto kategorijoje.

Merginų A grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Emilija Kunigiškytė, 2-ąją vietą laimėjo Greta Šukutytė ir 3-ąją – Evelina Karlikauskytė.

Merginų B grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Justina Lauraitytė, 2-ąją vietą laimėjo Astrėja Nutautaitė ir 3-ąją – Milita Zalevskytė.

Merginų C grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Paulina Celiešiūtė, 2-ąją vietą laimėjo Gabija Lukošiūtė ir 3-ąją – Emilija Ignatavičiūtė.

Vaikinų A grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Lukas Puišys, 2-ąją vietą laimėjo Justas Balsys ir 3-ąją – Justas Zybartas.

Vaikinų B grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Vidas Buivydas, 2-ąją vietą laimėjo Domantas Gaidjurgis ir 3-ąją – Benas Butkus.

Berniukų C grupės vieneto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Nojus Alijauskas, 2-ąją vietą laimėjo Erikas Šukutis ir 3-ąją – Mindaugas Švilpa.

A grupės mišraus dvejeto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Evelinos Karlikauskytės ir Luko Puišio  dvejetas, 2-ąją vietą laimėjo Smiltės Mauragytės ir Justo Balsio dvejetas ir 3-ąją – Emilijos Kunigiškytės ir Igno Račo dvejetas.
B grupės mišraus dvejeto varžybose 1-ąją vietą iškovojo Justinos Lauraitytės ir Vido Buivydo dvejetas, 2-ąją vietą laimėjo Austėjos Reifonaitės ir Audriaus Vaitkaus dvejetas ir 3-ąją – Emilijos Linkutės ir Domanto Gaidjurgio dvejetas.