2020-09-18, penktadienis, 20:32.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:11, leidžiasi 19:38, dienos ilgumas 12:26.

Ramonuose paminėta Vaikų gynimo diena

Ramonuose paminėta Vaikų gynimo diena

Birželio 1 d. Ramonų kaimo bendruomenės kiemelyje, išpuoštame balionais, gėlytėmis, drugeliais, skambant Raseinių rajono kultūros centro meno vadovo Ramonuose Vaidoto Vilko muzikai, prisilaikant visų pandemijos karantino taisyklių, buvo paminėta Vaikų gynimo diena.

 

Susirinkusius vaikučius, jų tėvelius ir močiutes pasveikino bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė. „Mažo žmogaus didelės teisės, pareigos, norai. Mažo žmogaus didelis pasaulis. O ar žinote, vaikučiai, savo teises ir pareigas?“. „Aš turiu teisę gyventi nieko nebijodamas, aš turiu teisę gyventi su savo mama ir tėveliu, kai aš sergu man turi būti suteikta medicinos pagalba, aš turiu teisę lankyti darželį ir mokyklą, niekam nevalia manęs mušti, aš turiu teisę sakyti tai, ką galvoju, aš turiu teisę žaisti“,- taip atsakinėjo vaikučiai į socialinės darbuotojos Daivos Žemaitienės pateiktą klausimą.

 

   Vaikų ir tėvelių džiaugsmui atvyko klounė Linksmuolė. Ji visą šventę su vaikais žaidė, krėtė pokštus, leido muilo burbulus. Šventės metu buvo pristatytas projektas „Bendruomeninės veiklos skatinimas elektroninėje erdvėje“. Buvo informuota, kad sukurtas internetinis puslapis Facebook paskyroje „Ramonų kaimo bendruomenė“. Čia jau viešinama bendruomenės veikla, perteikiama bendruomenės nariams naudinga informacija. Į renginio pabaigą atvyko ledų fėja Genutė su pintine ledų ir pyragais. Vaikučiai džiaugėsi, kad vaišės buvo ne tik jiems, bet ir jų artimiesiems.

 

Bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144