2020-05-28, ketvirtadienis, 17:40.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:03, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:49.

Ramonų vaikučiai palydėjo senus metus

2017-01-02, paskelbė Giedrius Germanavičius
Ramonų vaikučiai palydėjo senus metus

Gruodžio 28 d. pavakarę Ramonų kaimo bendruomenės vaikučiai su tėveliais rinkosi į bendruomenės namus kartu atšvęsti praėjusių šv. Kalėdų ir palydėti senus metus. Šalia bendruomenės namų papuošta eglutė iškart visiems pakėlė nuotaiką. O kita eglutė vaikams šypsojosi bendruomenės namuose. Ir koks buvo vaikučių nustebimas, kai šalia eglutės atrado ne Kalėdų senelį, o senę Besmegenę (personažas Dalia bartkevičienė) ir muzikantė Danutė . Viskas buvo kaip pasakoje – Besmegenė pasakojo , Kalėdų senelis įkrito į balą, o ji pati nori su vaikučiais pažaisti, kad jie neliūdėtų, jei senelis neateis. Gyrėsi, kad turi dovanėlių, jei tik su ja kas žais.

 


Tačiau kai pasirodė Kalėdų senelis, vaikai ir suaugusieji jį pasitiko džiaugsmo šūksniais. O šis buvo be dovanų maišo. Pasirodo, kad dovanėles tempė kiškučiai, o šarka Vagilka juos apgavo, šitą maišą pavogė ir norėjo saldainius suvalgyti. Kalėdų senelis su vaikučiais išėjo dovanėlių ieškoti, jas surado ir atitempė prie eglutės. Tačiau dovanėlės nebuvo veltui nedalinamos – reikėjo pašokti, padainuoti, eilėraštį padeklamuoti ar pasaką pasekti. Nebuvo pamirštos ir močiutės. Joms senelis padovanojo po kojinių porą, kad žiemą nenušaltų kojų.


Šventės pabaigoje visi vienas kitam palinkėjo laimingų Naujų metų, pasivaišino pyragu ir išlydėję Kalėdų senelį linksmi išsiskirstė į savo namučius.


Dalytė Raudonienė, Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkė

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144