2020-10-25, sekmadienis, 07:27.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:23, leidžiasi 17:06, dienos ilgumas 9:43.

Radviliškyje varžėsi šachmatininkai

2016-07-08, paskelbė www.mano Radviliskis.lt
Radviliškyje varžėsi šachmatininkai

Radviliškio bendruomenės patalpose liepos 1–3 dienomis vyko Tarptautinėse šachmatų varžybos „Radviliškis-2016“ Radviliškio šachmatų klubo, Radviliškio rajono savivaldybės mero, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro taurėms laimėti varžėsi įvairių amžiaus grupių šachmatininkai iš Šiaulių, Radviliškio, Ariogalos, Kauno, Klaipėdos, Kretingos, Vilniaus, Plungės, Raseinių, Kelmės ir Gniezno (Lenkijos).
 

 


Turnyro dalyviams sveikinimo žodį tarė LR Seimo narė, šachmatų mylėtoja ir didmeistrė Viktorija Čmilytė-Nielsen, žaidėjus pasveikino Radviliškio šachmatų klubo prezidentas Kęstutis Miklalauskis. „Labai malonu matyti čia tiek daug susirinkusių šachmatų mėgėjų. Džiaugiuosi, kad tokį sudėtingą žaidimą – šachmatais – žaidžia tiek daug jaunimo ir vyresnio amžiaus šachmatininkų. Žinoma, norėtųsi daugiau dėmesio sulaukti iš rajono vadovų, juk šachmatai – intelektą lavinantis žaidimas“, – sakė K. Mikalauskis. Jis paminėjo, kad Radviliškis švenčia 449-ąjį gimtadienį ir pakvietė visus apsilankyti miesto šventiniuose renginiuose.

 


Žaibo turnyre dalyvavo 29 dalyviai. Nugalėtoju tapo plungietis Gytis Vaičekauskas. Komandinėse varžybose nepralenkiama buvo ir turnyro taurę iškovojo Šiaulių „Drakono“ komanda. Turnyre iš viso dalyvavo 10 komandų. Asmeninėse varžybose, kuriose dalyvavo 36 dalyvių, nugalėjo tapo kaunietis Laurynas Miknevičius, geriausias iš užsieniečių buvo lenkas Wieslaw Banach, o geriausiai moterų grupėje pasirodė Gniezno miesto (Lenkijos) atstovė Zuzanna Szelag.

 


Šio turnyro organizatorius K. Mikalauskis teigia, kad svarbiausias šių varžybų tikslas – populiarinti šachmatų žaidimą tarp vaikų, moksleivių, jaunimo ir suaugusiųjų, nuolat palaikyti ryšius su žaidėjais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Šiais metais šios varžybos organizuojamos jau keturioliktą kartą.

 


Svečiai iš Lenkijos, Gniezno miesto, yra nuolatiniai šio tradicinio čempionato dalyviai ir jame žaidė jau 11 kartą. Svečiai aplankė miesto šventę, pažiūrėjo šventinį koncertą, mugę, pasidžiaugė pagražėjusiu miesto parku, sužaidė kelias partijas naujomis miesto parke esančiomis šachmatų figūromis, aplankė Kryžių kalną, Burbiškio parką.

 

 


Radviliškio šachmatų klubo informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990