2020-10-28, trečiadienis, 18:39.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:29, leidžiasi 17:00, dienos ilgumas 9:30.

R.Kunickas: Raseiniuose kiekvienas gali uždirbti tiek, kiek Kaune ar Vilniuje (20)

R.Kunickas: Raseiniuose kiekvienas gali uždirbti tiek, kiek Kaune ar Vilniuje

Rosvaldas Kunickas - pirmasis Liberalų Sąjūdžio Raseinių skyriaus kandidatų į savivaldybės Tarybą sąraše. Tai lyderio pozicija, į ją lygiuojasi visas skyrius. Kodėl jis tapo pirmuoju numeriu ir kaip vertina šią atsakomybę - pokalbyje su verslininku ir įmonės „Danspin“ direktoriumi R. Kunicku.

 

 

- Pirmas klausimas kyla natūraliai - kodėl nutarėte kandidatuoti?

 

- Todėl, kad Raseinių kraštas pribrendo politikų kaitai. Tarybos nariais turi būti žmonės nesiekiantys asmeninės naudos, o norintys dirbti miestui ir rajonui, kuriame gyvena. Tikėjau tais, kurie prieš ketverius metus atėjo vadovauti Raseiniams. Deja, mačiau tik dalybas postais, intrigas, perversmus ir vienas kito keiksnojimą. Tai man panašu į paauglio elgesį. Mūsų komanda dirba kitaip: mes žinome raktą į sėkmę (esame sukūrę vienus sėkmingiausių verslų Raseiniuose), esame patyrę, bet dar nepasenę.

 

Apklausėme Raseinių krašto žmones, kokių permainų jie norėtų. Atsakymai trys: geresnių darbo vietų bei atlyginimo, neišvažiuojančių žmonių bei po mokslų grįžtančio jaunimo.

 

Mano vadovaujamoje įmonėje kiekvienas norintis dirbti uždirba tiek, kad jam pavydi ne tik giminaičiai iš kitų rajonų, bet ir iš didžiųjų miestų, nes mes jau mokame tokius atlyginimus, kad pas mus grįžta dirbti žmonės ne tik iš Vilniaus ar Kauno, bet ir iš Anglijos ar Ispanijos.


Jei norime turėti stiprų rajoną ir asmeninius poreikius tenkinančias algas, turime Taryboje turėti žmones, kurie moka kurti, dirbti ir kuriems svarbiau duoti nei imti.

 

 


- Jūs pradedate Liberalų Sąjūdžio kandidatų sąrašą. Tai - lyderio pozicija. Kodėl jūs? Dažniausiai tai būna skyriaus vadovai.

 

- Toks buvo skyriaus žmonių sprendimas: vienam žmogui patikėjo vesti sąrašą, kitam - koncentruotis mero rinkimams. Kadangi tiesioginiai mero rinkimai vyksta pirmą kartą, tam reikia tikrai kur kas daugiau pastangų, nei kituose rinkimuose. Rinkėjams tai naujiena, o mūsuose su naujiena dirbti yra tikrai nelengva. Todėl ir gimė labai natūralus sprendimas.

 

Suprantu man priskirtą atsakomybę. Tai nebus lengva, juolab, kad taip gausiai į rinkimus Liberalų Sąjūdis Raseiniuose eina pirmą kartą.

 

Visada buvau liberalas, todėl aktyviai siekiau padėti užaugti ir Raseinių skyriui. Šiuo metu sukūrėme tokį skyrių ir subūrėme tokius žmones, kuriais patikėjo ir prie mūsų prisijungė buvę liberalcentristai. Labai džiaugiuosi, kad rajono liberalus, atsakingus ir ryžtingus žmones, kurie kasdien pripratę rūpintis žmonėmis, vienija mūsų skyrius.

 

Žinau, kad apie atėjimą pas mus svarsto ir dar vienai partijai priklausantys liberalai. Tai gera žinia, nes man asmeniškai buvo labai bjauru žiūrėti, kai liberalai skaldėsi, kaip dalis jų tapo populistais, o likę grynuoliai, žmonės su tvirtu stuburu turėjo stebėti šiuos virsmus. Dabar viskas grįžta į savo vėžias.

 

 

- Kodėl manote, kad jūs su bendraminčiais galite dirbti kitaip, negu buvo iki šiol?

 

- Todėl, kad mes tiesiog dirbame kitaip. Mano vadovaujamoje įmonėje žmonių kaita viena mažiausių rajone, į mano bendraminčio Sauliaus Matelio statybos bendrovę „Bilderis“ žmonės dirbti grįžta iš užsienio - jie mato, kad ši bendrovė verta pasitikėjimo. Taip pat pas jį iš Vilniaus bei Kauno parvažiavo dirbti projektuotojai bei inžinieriai. 

 

Mūsų sąraše esančios moterys sugeba ne tik pasirūpinti šeima ir ją puoselėti bet ir sukurti savo verslus, darbo vietas.

 

Vienijame žmones, kurie mokslus baigė jau laisvoje Lietuvoje, bet neišvyko dirbti į kitą miestą, ar kitą šalį, o liko kurti Raseiniuose.

 

Mano kolega Ramūnas Maciukevičius labai daug pastangų įdėjo, kad į Raseinius ateitų danai ir investuotų į gamyklas. Aš tęsiu jo pradėtus darbus ir dabar Danspin jau yra didžiausia tokia gamykla visose Baltijos šalyse.

 

Mes ne tie, kurie moka minimumą ir siekia išsunkti žmones. Mes - naujos kartos verslininkai, vadovai bei profesionalai. Mes gerbiame žmogų ir jo norą gyventi gerai, mes tikime, kad didesnė laimė žmogui duoti nei iš jo imti, mes žinome, kaip dirbti, kad sukurti orius atlyginimus mokančias įmones, padėti žmonėms tobulėti. Ir pasirūpinti  tais, kam likimas gal nebuvo lengvas.

 

Žinau  - viskas bus gerai!

 

 

Liberalų Sąjūdžio Raseinių skyriaus kandidatų į savivaldybės Tarybą sąrašas

 

 

 

Politinė reklama, bus apmokėta iš politinės partijos „Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis“ politinės kampanijos sąskaitos

 
 
Contact form

 

Laimis 2015-01-21 10:59:50 IP: 82.135.205.123

Juokinga skaityti komentarus. Ypač "londoniečio", kuris kalba apie profsąjungas, o pats greičiausiai dreba dėl rytojaus svarų. Negyvenu aš Raseiniuose, bet čia gimiau ir užaugau, čia gyvena mano tėvai. Viena žinau, kokia valdžia - tokia ir Lietuva, kokia Lietuva - tokie ir verslininkai ir darbuotojai. Kol valdžia nepasikeis - nesikeis niekas. Manau, kad p. Rosvaldas tikrai turėtų ką veikti ir be politikos. Bet jei tokie kaip jis ramiai sėdės ir nedrums nusistovėjusio savivaldybės vandens, žmonės kurie ten x metų sėdi, o jų giminaičiai nežino už ką jiems moka algą, Lietuva nesikeis. O tada nesikeis ir verslininkai ir darbuotojai. O kad išmesti iš sąrašo netikėlius, tam yra sąrašo reitingavimas.

 

Pritariu londoniečiui 2015-01-14 22:15:12 IP: 78.57.152.192

Va nuo to ir reikia pradėt, o ne laukt kol rinka kažką sudėlios. Ji jau seniai viską sudėliojo, bet tik ne mūsų vergiško mastymo smegenis.

 

Londonietis 2015-01-14 21:35:30 IP: 78.62.149.181

Europoje yra profsąjungos,kurios darbdavius pastato į vietą.Tai ten ir algos kaip algos,o ne katino ašaros.Kodėl net save laikantys europietškais mūsų VERSLYNIKAI draudžia kurtis profsajungoms kaip yra visoj europoje.

 

To pasaliniam 2015-01-14 19:42:26 IP: 78.57.152.192

Na niekas ir nebamba, o tik išsako nuomonę. Gi pas mus, kaip ir Prancuzijoj, žodžio laisvė. Galiu varyt, ką tinkamas. O verslo ir nekuriu dėl to,, kad nenoriu "chaltūrint", nes tame nelabai ką suprantu. Lietuvoje verslą daugumoje daro tie, kurie nieko tame nesupranta ir nuo to darosi bloga. Ir dar truputį pamastymui apie atlyginimus. Niekam ne paslaptis, kad Vakaruose prekės ir paslaugos kainuoja daugmaž panašiai, kaip ir Lietuvoje. O atlyginimų, kad ir minimalaus, skirtumas tris kartus mažesnis. Tai yra Lietuvoje verslininkai gauna tiek pat, kiek Vakaruose, o darbuotojai mažiau. Tad klausimas: kur nusėda tas skirtumas? Nejaugi vakariečiai verslininkai dirba sau į nuostolį? Ar mūsų ale verslininkai kažką ne taip skaičiuoja(t.y. atlyginimus)?

 

pasalinis to "to darbuotojui" 2015-01-14 15:14:25 IP: 78.62.43.48

o jūs matomai labai pavydus ponas/ponia :))) kas jums neleidžia kurti verslą ar kaip jau jūs norite sakyti "verslą". Pirmyn būkite ir jūs koks verslininkas, nagi įkurkite bent porą GERŲ darbo vietų Raseiniuose, pirmyn bent kažką darykite krašto naudai, kaip kad šie žmonės. O nebambėkit po visais straipsniais kitoje ekrano pusėje ;) Nes kažkaip jau bloga darosi nuo tų nepasitenkinimo bangų -> IP:78:57:152:192

 

To darbuuotojui 2015-01-14 13:23:51 IP: 78.57.152.192

Jo, taip, kaip mastai tamsta, masto tik vergas. Vergas niekada nekovoja už save, jau nekalbant apie kitus. Jis niekad nesieks daugiau, negu tai, kas yra dabar. Jam gana to, ką numes šeimininkas. O apie algų pakėlimą ir rinką, tai Lietuvoje nebus taip, kaip Vakaruose, nes čia nėra verslininkų, arba jų yra vienetai. Yra tik "verslininkai", kurie tik vaidina, kad daro verslą, o iš tikrųjų tik "chaltūrina". Tame tarpe ir straipsnyje paminėti asmenys. Tokiems reikėtų įstatymu uždraust verslaut.

 

darbuotojui 2015-01-14 09:24:53 IP: 78.62.43.48

gerai pastebėjote, kad daugiau nėra kur, bet juk gerai kad bent jau yra kur. Daugelis savivaldybių to neturi. Bet juk liberalai ir sako, kad reikia, kad moka ir gali padaryti taip, kad darbo vietų, gamyklų būtų daugiau. Tada atsiras konkurencija dėl darbuotojų ir savininkai bus priversti kelti algas. Ne tik Danspine bet ir Norvelitoj ir visur kitur. Verslininkai niekad nekels algų, kol jų neprivers rinka. Toks yra pasaulis.

 

darbuotojas 2015-01-13 23:19:38 IP: 78.62.41.67

Kaip jums negeda rasyti tokias nesamones,taip zmones gryzta i gamykla atgal tik del to kad nera kur daugiau eiti.Jus sakote kad neisnaudojate ir gerbete eilinius darbuotojus ir atlyginimu gali pavydeti net gimines,tai didelis blefas ten dirbantys tai zino.Norin uzdirbti Vilniaus ar Kauno lygio atlyginima reikia arti be jokiu poilsio dienu ir dar nakti.Eilinio darbuotojo nuomone jums visai neidomi.

 

sauber 2015-01-13 20:28:55 IP: 90.130.149.6

Man tai asmeniskai gali buti a rosvaldas ar remigijus ar koks nors ubagas. Vistiek mūsų žmonių labui nieko nepadarysite. O per rinkimus mums graziai pasakas rašysite. Arsite už tris.žmones jau per tiek metų žino ka rinti o kad ne.

 

pasipiktinusi 2015-01-13 12:56:34 IP: 188.69.194.164

Eilinis politinis melas norint buti isrinktam...Reikia tureti daug drasos sitaip kalbeti,kai nemazai zmoniu zino apie gamyklos salygas ir zmoniu isnaudojima o ka jau kalbeti apie atlyginimus...na zinoma ofiso zmones gauna algas kaip Kaune ar Vilniui bet ne paprastas darbuotojas....Drasu, p.Kunickai ,tikrai drasu sitaip kalbeti...

 

Tadas to kitas raseiniskis 2015-01-13 01:03:03 IP: 78.62.155.129

ai geriau pasižiūrėkit į savo TR sąrąšą, prieš pilant ant kitų, nereikėjo...

 

kitas raseiniskis 2015-01-12 23:42:26 IP: 78.62.15.242

Rosvaldas kaip Rosvaldas, bet jau Maciukevičius, kur jau tik nedirbo, ir viskas baigiasi. O tie žmonės komandoje - ką jau, ką jau. Reikia paprusėt, o tada eit į valdžią

 

Sveikas protas 2015-01-12 22:07:57 IP: 78.62.145.62

Gaila šiuose rinkimuose neturim p. Rosvaldo kandidatuose į merus. Tačiau bent turime šviežią partiją, kuria aš tikiu. Gausu protingų ir iniciatyvių žmonių. Smagu pagaliau tai matyti!! Sėkmės jums

 

To Renatas P. 2015-01-12 20:19:11 IP: 78.62.117.224

Neperšokęs per griovį nesakyk "OP"

 

Renatas P 2015-01-12 16:36:44 IP: 78.60.18.69

Todėl, kad meru bus Ačas

 

SAS 2015-01-12 15:44:48 IP: 77.90.99.65

Pritariu.Manau turetume tikrai nebloga mera.

 

Rosvaldui 2015-01-12 15:03:09 IP: 78.62.240.201

Kodėl atsisakėte kandidatuoti į merus, užleisdamas vietą abejotinų galimybių juo tapti turinčiam piliečiui?

 

raseiniškis 2 2015-01-12 14:04:51 IP: 78.57.152.192

Dėl Matelio ar Maciukevičiaus drįsčiau abejoti ar tai naujos kartos verslininkai.Taip,dirba pas juos rajono žmonės,bet jūs tikriausiai nežinote ,ką jie kalba apie darbo sąlygas.Ir pats dirbau prie Maciukevičiaus.Man jis pasirodė nesąžiningas.Už jus gal ir balsuosiu.Bet labiausiai patinka, kai žmogus kalba apie save,ir už tai jis yra atsakingas,o kitus teigiamai vertinti yra rizikinga.

 

raseiniskis 2015-01-12 12:03:36 IP: 78.62.43.48

Sėkmės, mes už Jus.

 

raseiniskis 2015-01-12 12:01:30 IP: 78.62.43.48

Sėkmės, mes už Jus.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990