2020-08-03, pirmadienis, 23:08.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:46, leidžiasi 21:27, dienos ilgumas 15:41.

Projektas ,,Drąsinkime ateitį” su Vaidotu Žala

2019-04-16
Projektas ,,Drąsinkime ateitį” su Vaidotu Žala

Projektas ,,Drąsinkime ateitį” - apie tikslų kėlimąsi, svajones bei jų siekius, tikras istorijas, sėkmes ir nesėkmės. Dėl to mūsų mokykla, skatindama mokinius drąsiai siekti ateities planų, dar rudenį pradėjo vykdyti šį projektą. Visi, kurie klausėsi ir dalyvavo pirmuosiuose susitikimuose, liko susižavėję, todėl Ilgižių mokyklą-daugiafunkcį  centrą  balandžio 12 d. aplankė trečiasis svečias: Dakaro ralio dalyvis, lenktynininkas Vaidotas Žala.

 

  Mūsų svečias Vaidotas Žala didžiausiame lenktynių konkurse – Dakaro ralis – dalyvavo jau 4 kartus ir, kaip pats teigia, gan sėkmingai, nors pirmi du kartai buvo tikrai nuviliantys. Apie  savo profesiją, automobilius ir varžybų rutiną iš V.Žalos lūpų išgirdome kiek kitaip. Sportininkas, pasakodamas savo istoriją, ne kartą pabrėžė, jog mūsų pačių ateities žinovai ir planuotojai esame mes patys. Svečias minėjo, kad jo, kaip lenktynininko, kelias buvo tikrai spalvingas ir įvairus. Nuo pat mažens jautė aistrą automobiliams, tačiau teigiamų atsiliepimų ir palaikymo iš artimų nesulaukdavo. Kaip pats V. Žala sakė, jo pašaukimas lenktynėms atsirado jau nuo paauglystės ir, nors niekas juo netikėjo, visa tai išsipildė ir pavirto realybe. Todėl remdamasis savo paties spalvinga istorija bei karjeros pradžia, Vaidotas Žala išryškino vieną ir pačią svarbiausią susitikimo mintį: pomėgis ar lengvas susižavėjimas ne visada gali būti tavo ateitis. Tu turi pajausti pašaukimą, kurio niekas iš tavęs atimti negali.

                                          

Dėkojame Vaidotui už laiką, skirtą mums, už galimybę sužinoti tiek daug naujų dalykų apie lenktynių pasaulį bei įkvepiančias mintis. Juk ,,Mes patys - savo ateities kalviai”, todėl apgalvokime ir planuokime ateitį jau šiandien! 

    

        Erika Džiugaitė, 7 kl.mokinė

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144