2019-12-14, šeštadienis, 09:39.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:49, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:11.

Privalumai, kuriuos suteikia žoliapjovės traktoriukai

2019-08-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Privalumai, kuriuos suteikia žoliapjovės traktoriukai

Vienas svarbiausių dalykų gražiam sodui palaikyti yra nupjauta ir prižiūrėta veja. Pripažinkime, vejos priežiūra yra daug efektyvesnė ir lengvesnė, kai į pagalbą pasitelkiami žoliapjovės traktoriukai. Daugelis žmonių vis dar naudoja standartines žoliapjoves siekiant sutaupyti, tačiau, žvelgiant ir į ateitį, sodo traktoriukai atsiperka sutaupytu laiku ir netgi tausojama jūsų sveikata!

 


Jokio fizinio darbo
Įprastos žoliapjovės reikalauja nemažai pastangų jas nuolat stumiant per įvairius nelygumus ir įkalnes sode. Dar blogiau yra tai, kad stumdami žoliapjovę dažniausiai einame pasilenkę, kas kenkia stuburui, nugaros raumenims ir jūsų laikysenai. Šioje srityje žoliapjovės traktoriukai yra visa galva aukščiau.


Vairuojant traktoriuką nereikia nei vaikščioti, nei ko nors stumdyti ar traukti – tiesiog patogiai sėdite ir vairuojate. Galų gale, žolės pjovimas tada ne tik nevarginantis, bet ir smagus!

 


Daug naudingų priedų
Sodo traktoriukai labai vertinami dėl universalumo, kadangi galima įsigyti daug įvairių priedų, kaip aeratoriai, priekabos, šakų smulkintuvai ir netgi sniego peiliai. Visi tokie priedai žoliapjovę-traktoriuką paverčia puikiu pagalbininku dirbant įvairius sodo darbus!

 

Tiek mažoms, tiek didelėms pievoms
Standartinės žoliapjovės labai džiugina kompaktiškumu kai reikia pjauti žolę nedideliame sode, tačiau didelė veja žada ilgą ir varginantį darbą.


Užtat žoliapjovės traktoriukai yra nepakartojami pjaunant dideles vejas. Jie galingi ir turi didelį darbinį (pjovimo) plotį. Bet, kas svarbiausia, sodo traktoriukai pasižymi geru manevringumu, todėl medžiai ir krūmai – ne kliūtis, o maža veja – ne problema.


Begalė atsarginių dalių
Turbūt žinote, kad standartinėms žoliapjovėms labai sudėtinga rasti detalių. Gamintojai skiria daug dėmesio aukštesnės klasės technikai, kaip sodo traktoriukai, todėl jiems gerokai lengviau rasti ir atsarginių detalių.  Ir čia kalbame apie naudotas dalis, nes remontuojant žoliapjoves dažnai galima apsieiti įsigyjant ir su jomis, o naujų detalių pirkimas gali atsieiti ganėtinai brangiai!Foto: Pixabay.com

 


Žoliapjovės traktoriukai – visokeriopai geriau
Žinoma, standartinės žoliapjovės gali būti net iki 10 kartų pigesnės nei sodo traktoriukai ar kita panaši daržo technika, tačiau, laikui bėgant, traktoriukas atsiperka. Tik pagalvokite, kiek laiko sutaupysite sniegą stumdydami traktoriuku, neeikvosite nugaros nešant akmenis ar vežant žvyrą karučiu bei atliksite begalę kitų darbų, kuriuos, be traktoriuko pagalbos, atliktumėte keletą kartų lėčiau. Todėl siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje senukai.lt ir įvertinti, kokie žoliapjovės traktoriukai labiausiai tiktų jūsų sodui!
 


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144