2020-10-31, šeštadienis, 19:29.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:35, leidžiasi 16:53, dienos ilgumas 9:18.

Prisiminkime senuosius

2015-01-02, paskelbė Lina Jašauskienė
Prisiminkime senuosius

Susirinkome gruodžio 21 d. į Pramedžiavos bendruomenės salę laukti atvykstančio Kalėdų Senelio. Žiūrovų prigužėjo  pilna salė - ir mažų, ir didelių. Šurmuliui nurimus, scenoje pasirodė Pramedžiavos kaimų bendruomenės pirmininkė, kultūros specialistė  Lina Jašauskienė.  Eiliuotos formos pranešimu  apžvelgė visus 2014m. įvykius, priminė įvykusius renginius bei pristatė atvykusius svečius: Raseinių rajono tarybos narę, Raseinių rajono Kultūros Centro direktoriaus pavaduotoją Aldoną Oną Radčenko ir Raseinių rajono tarybos narį, Raseinių skyriaus Darbo partijos Garbės pirmininką Romualdą Zubielą.

 

                 Su nekantrumu scenos užkulisiuose bruzdėjo mažieji aktoriai, dainininkai ir šokėjos. Pagaliau atėjo laikas, kada jie gali parodyti, ką taip ilgai mokėsi, repetavo.  Saviveiklininkų pasirodymus pradėjome nuo vaikų spektaklio „Raudonkepuraitė“. Tai neįprastas kūrinys, kurio scenarijų pagal Šarlio Pero pasaką „Raudonkepuraitė“ sukūrė Lina Jašauskienė. Scenoje vienas kitą keitė pasakos herojai. Juos suvaidino Pramedžiavos ir aplinkinių kaimų 11 vaikų būrys: Ugnė Vičiūnaitė, Lizeta Karvelytė, Loreta Karvelytė, Miglė Kleivaitė, Sulmita Garšvaitė, Regvita Garšvaitė, Robertas Krencius, Matas Jašauskas, Laurynas Kleiva, Mildaras Karvelis, Gintaras Karvelis. Visi vaikai labai džiaugėsi, kad repeticijų metu jiems talkino teatrinio meno puoselėtoja Ilma Garšvienė.  Spektaklio trumpuose intarpuose keletą dainelių atliko vaikų vokalinis ansamblis, solistės Regvita Garšvaitė ir Miglė Kleivaitė, savo sukurtas eiles perskaitė Sulmita Garšvaitė ir Gabrielė Tamošaitytė.

 

                 Žiūrovus nustebino didelis būrys linksmai šokančių linijinių šokių šokėjų. Kolektyvą sudaro 16 įvairaus amžiaus  merginų.  Repetuojame vieną kartą per savaitę ir kviečiame, kurie buvo labai sužavėti, prisijungti prie mūsų kolektyvo.

 

                 Renginio pabaigoje sulaukėme Kalėdų Senelio ir Snieguolės su dideliu dovanų maišu.

 

Vaikai šoko ir žaidė,  žiūrovai spėjo mįsles,  kartu dainavo. Bendruomenės pirmininkė įteikė padėkas bendruomenės nariams  už pagalbą organizuojant įvairius renginius. Na ir... Kalėdų Senelis visiems vaikams įteikė po dovanėlę. Jis apsidairęs aplink nustebo-kiek daug salėje vaikučių!!!  Iš šešių dešimčių supakuotų  dovanėlių liko viena kita. Kalėdų Senelis tarė didelį AČIŪ tiems pagalbininkams, kurių dėka buvo toks pilnas dovanų maišas. Tai- Raseinių Darbo partijos skyriui ir jo garbės pirmininkui Romualdui Zubielai, Partijos Tvarka ir Teisingumas Raseinių skyriui ir jo pirmininkui Vidmantui Karabinui, Raseinių rajono  Kultūros Centrui, Girkalnio seniūnijai, Maisto bankui, UAB „Inkubas“ ir jo savininkams Janinai ir Juliui Petkevičiams.

 

                 Šventė baigėsi, bet liko geri darbai, kuriuos reikia tęsti naujais 2015 metais. Pramedžiuviškiai tikisi nestokoti gerų, kūrybingų idėjų, neprarasti pozityvaus požiūro į savo ir kitų atliekamą darbą, noro siekti užsibrėžtų tikslų bei uždavinių,  didelio ryžto  numatytus į ateitį darbus sąžiningai atlikti,  gyventi ir dirbti taip, kad gale metų galėtų linksmai sakyti „..prisiminkime senuosius..“

                  

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990