2020-10-21, trečiadienis, 04:28.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:15, leidžiasi 18:15, dienos ilgumas 10:i.

Prasidėjo projekto „Kūrybinės dirbtuvėlės visai šeimai'“ veiklos

2017-06-30, paskelbė Romena Antanavičienė
Prasidėjo projekto „Kūrybinės dirbtuvėlės visai šeimai'“ veiklos

Besibaigant birželiui Viduklės gimnazijos paramos fondas pradėjo įgyvendinti Raseinių rajono savivaldybės finansuotą projektą „Kūrybinės dirbtuvėlės visai šeimai“. Projekto įgyvendinimui skirta 300 eur. „Kūrybinių dirbtuvėlių visai šeimai“ idėja - bet kokį darbelį mamai ir dukrai, tėčiui ir sūnui, močiutei ir anūkei atlikti kartu. 

 

 Pirmosios dirbtuvėlės - vilnos vėlimo - buvo labai sėkmingos. Būrelis užsiėmimo dalyvių nusivėlė šiltas riešines, jas dekoravo. Buvo gera žiūrėti, kaip netikėtai puikiais rezultatais džiaugėsi Kotryna, Vakarė, Vitalija. Jų darbeliai nė kiek nenusileido suaugusių dalyvių darbams. Dar liko ryšulėlis vilnos, tad dalyvės planuoja susiburti draugėn liepos mėnesį ir velti papuošalus. O įgyvendinant projekte numatytas veiklas, planuojama vykti į Bijotus, aplankyti vaikų dienos centrą ir jo dirbtuvėlėse ką nors sukurti iš molio ar modelino. 

 

 Buvimas kartu, bendravimas stiprina šeimą, buria bendruomenę. Tikėtina, jog į kitus užsiėmimus susirinks daugiau dalyvių - savanorių. Už šį vilnos vėlimo pradžiamokslį dėkojame Raseinių krašto istorijos muziejaus muziejininkei Loretai Kordušienei.

 

Iki kitų susitikimų „Kūrybinėse dirbtuvėlese“! 

 

P.S. Gimnazijos bendruomenės nariai,

       apie užsiėmimus ir registraciją į juos informacijos ieškokite vssg.lt arba socialiniame tinkle facebook.com

 

Projekto vadovė Romena Antanavičienė 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990