2019-06-17, pirmadienis, 20:01.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:52, leidžiasi 22:11, dienos ilgumas 17:19.

Popietė ,,Trys karaliai" Ariogaloje

2019-01-09, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Popietė ,,Trys karaliai" Ariogaloje


 Asociacijos „Ariogalos bendruomenės“ namuose sausio 6 dienos įvyko popietė „Trys Karaliai“. Bendruomenės pirmininkė Regina Balčaitienė ir narės Rožė Žičkienė ir Jolanta Grigienė atliko karalių Kasparo, Merkelio ir Baltazaro vaidmenis.

 

Būtent sausio 6 dieną Trys Karaliai aplankė ką tik gimusį Jėzų ir padovanojo jam aukso, smilkalų ir miros. Mūsų persirengę karaliai pasveikino bendruomenės narius su šia švente, su palengva artėjančiu pavasariu, nes jau nuo Kalėdų iki Trijų Karalių diena pailgėja per gaidžio žingsnį. Jie įdomiai pristatė kiekvieno Zodiako ženklo horoskopą 2019 metams. 

 

Rožė Žičkienė paruošė viktoriną apie Trijų Karalių šventės kilmę, minėjimo tradicijas. Bendruomenės narių sukurta jumoro grupė “Šypsena“ vaidino mažą spektakliuką ir sulaukė daug aplodismentų. Pagrindinius vaidmenis atliko Petrutė Stankienė ir Antanina Danauskienė. Popietėje naujomis dainomis stebino Janinos ir Antano Ragaliauskų duetas. Bendruomenės vokalinis ansamblis, vadovaujamas nenuilstančios muzikantės Almos Judickienės, žiūrovus linksmino savo kūrybos dainomis. Tekstus dainoms rašo bendruomenės poetė Petrutė Stankienė, o muziką sukuria Alma Judickienė. 

 

Mūsų bendruomenės popietėje apsilankė Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gytis Šulinskas, Ariogalos miesto seniūnas Saulius Buividas, SSF  įmonės atstovė Loreta Čilvinienė. Svečiai sveikino susirinkusiuosius, pagyrė bendruomenės narių kūrybiškumą. Malonu, kad į bendruomenės narių gretas nori įsijungti vis daugiau ariogaliečių. Visi vėl žada susitikti bendruomenės namuose vasario 14-ąją švęsti Valentino dieną.

                                                                                            

                                                                                                                                   Janina Vaivadienė,
                                                                                                                  Asociacijos „Ariogalos bendruomenė“ narė


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144