2020-08-04, antradienis, 00:21.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:47, leidžiasi 21:25, dienos ilgumas 15:38.

Popietė Berteškiuose „Čia mano žemė”

2019-10-04, Audrius Noreika
Popietė Berteškiuose „Čia mano žemė”

Ateina laikas, kai gyvenimo prasmę ir grožį atrandame iš naujo. Mes tampame artimi amžinybei, todėl metai, ir tai ką jie savyje talpina, įgyja kitą vertę. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga linkime tiek vienišiems, tiek senjorams šeimose, visada jaustis reikalingais, šypsotis ir nestokoti geros sveikatos.

 

2019 m. rugsėjo 29 d. Berteškių gyventojai  rinkosi  į Berteškių kultūros namus, kuriuose vyko popietė „Čia mano žemė”, skirta Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti, kurią organizavo RRKC Berteškiuose mėgėjų kolektyvo meno vadovė Jolita Lukonaitienė ir Raseinių MMVB Berteškiuose bibliotekininkė Roma Toleikienė.

 

„Būkite aktyvūs, dalinkitės savo išmintimi ir puikia nuotaika“ - šiais žodžiais popietę  pradėjo Raseinių MMVB  Berteškių filialo bibliotekos bibliotekininkė Roma Toleikienė. Roma visus pakvietė apžiūrėti bibliotekos skaitytojų darbelių parodą. Renginį  pratesė  Jolita Lukonaitienė ir RRKC Girkalnio kapelą „Gojus” (vad. Sigita ir Antanas Vaitiekūnai). Buvo skaitomi Vlado Danuso eilėraščiai.  Kiekvienam renginio dalyviui buvo padovanotos kvapios žolelių dovanėlės. Po renginio dalyviai nesiskirstė, bendravo prie arbatos puodelio, vaišinosi A.Strumylos gaminta gira. Ačiū visiems prisidėjusiem prie šventės organizavimo.

 

Teksto ir nuotraukų autorės :  

RRKC Berteškiuose mėgėjų meno vadovė Jolita Lukonaitienė

Raseinių MMVB Berteškiuose bibliotekininkė Roma Toleikienė.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144