2020-10-22, ketvirtadienis, 09:04.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

„Pilietinės iniciatyvos“ kandidatės į merus Daivos Šeškauskaitės programa (3)

„Pilietinės iniciatyvos“ kandidatės į merus Daivos Šeškauskaitės programa

Visas savo jėgas ir gebėjimus skirsiu pilietinės savivaldos įgyvendinimui rajone.

 


Atstovausiu rajono rinkėjus ir teiksiu nutarimų projektus:


* Kiekvienas Tarybos narys atstovaus konkrečios seniūnijos bendruomenę, palaikys su  ja nuolatinį ryšį,  žinos ir Taryboje reikš jos rinkėjų valią.

 


* Nuolatinio ryšio tarp rinkėjų ir atstovų palaikymui, seniūnijose bus įdiegta veikianti atstovavimo sistema, užtikrinanti abipusį, atstovų - mero ir tarybos narių - rinkėjų kontaktą.

 


* Seniūnijų gyventojai spręs visus seniūnijas liečiančius klausimus: gerovės, infrastruktūros, lėšų panaudojimo, seniūnų ir seniūnijos pareigūnų skyrimo ir atleidimo.

 


* Rajono Taryboje darbas vyks Tarybos narių solidaraus bendradarbiavimo principu, siekiant geriausių sprendimų rajono bendruomenės labui, atsisakant koalicijų formavimo praktikos.

 


*Jūsų gerbiami rinkėjai vardu kreipsiuosi į Seimą, dėl įstatyminio pilietinės savivaldos įteisinimo Lietuvoje, suteikiant seniūnijoms savivaldos teises, pereinant prie vienmandatinių rinkimų – balsavimas ne už sąrašą, bet už asmenį, įtvirtinant privalomą atstovavimą ir rinkėjams teisę, bet kada savo rinktus atstovus atšaukti.


Gerbiami rinkėjai. Lygiateisiais pagrindais, seniūnijos, rajono ir valstybės reikalų tvarkymo procese, dalyvaujant visai pilietinei bendruomenei, bendrai aptariant, priimant ir įgyvendinant sprendimus, įmanomas bendrapilietinis solidarumas, teisingumas ir Lietuvos klestėjimas. Šį procesą pradėkime savo rajone.


Jei atiduosite savo balsą už „Pilietinės iniciatyvos“ kandidatų sąrašą ir mane, man bus didžiulė garbė ir dar didesnė atsakomybė, Jūsų vardu, kartu su Jumis, ryžtingai siekti pilietinės demokratijos įteisinimo Lietuvoje.

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI  --------------------------

Rinkimų komiteto „Pilietinė iniciatyva“ Nr. 1: Balsuosite už save, už savo pilietines teises!

„Pilietinė iniciatyva“ už tikrą piliečių savivaldą!

 

Politinė reklama, bus apmokėta iš Visuomeninio rinkimų komiteto „Pilietine iniciatyva“ politinės kampanijos sąskaitos

 
 
Contact form

 

jo 2015-02-12 06:11:05 IP: 78.62.88.161

O Jums reikejo kito kandidato ,patikekit

 

:) :) 2015-02-10 10:55:01 IP: 78.62.0.193

Rūta, ačiū už pakeltą nuotaiką

 

Rūta 2015-02-10 09:42:47 IP: 77.90.101.65

Šiaip tai ši kandidatė pati protingiausia iš visų dešimties.Tik niekam tai neįdomu.Kam įsileisti protingą moterį pas save į būrį,senų patyrusių vilkų.Kad sumaištį keltų?Visi nori ramiai po senovei gyventi

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990