2020-10-22, ketvirtadienis, 08:57.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

„Pilietinė iniciatyva“ - žmonių savivaldos garantas Raseinių rajone

„Pilietinė iniciatyva“ -  žmonių savivaldos garantas Raseinių rajone

Mieli Raseiniškiai, Jūsų krašte, kaip ir visoje Lietuvoje, vyks neįprasti rinkimai, kai juose gali dalyvauti ne tik partiniai kandidatai.

 

Tai šioks toks pasiekimas piliečiams darant spaudimą Lietuvos valdžiai. Turiu priminti, kad partijos Lietuvą valdo daugiau nei 20 metų,  kad būtent partijos 1994 metais sunaikino savivaldą ir šiuo metu ji yra vienintelė ne tik Europos Sąjungoje, bet ir, ko gero, visame pasaulyje tokia iškrypusi.  Visus tuos metus partijos nė negalvoja vėl žmonėms grąžinti iš jų neteisėtai atimtas savivaldos teises ir pareigas, todėl savivalda, jei ją galima taip išvis vadinti, be galo korumpuota, nes paprasti piliečiai čia turi teisę tik rinkti, o išrinkus savo atstovų nei kontroliuoti, nei atšaukti nebegali, kaip negali atšaukti ir tokių savivaldybės tarybos narių ir net merų, kurie už korupciją būna pasėdėję  mėnesiais areštinėse.  Aš, nuo 2000-ųjų metų dirbdamas Šeduvos seniūnijos seniūnu,  kad gerai suvokčiau, kas vyksta Lietuvoje, 2006-aisias metais baigiau trečiąjį a. mokslą, gaudamas Magistro laipsnį savivaldos tema. Mokydamasis ir baigęs šį mokslą galvojau, kad aš taip mąstantis esu tik vienas Lietuvoje. Bet  be galo buvau nustebintas ir pradžiugintas, kai išgirdau per radiją, kad yra tokių žmonių Lietuvoje ir daugiau, tad taip susipažinau su Jonu Kaminsku, kuris tuo jau rūpinosi ir kėlė šį klausimą jau seniai. Šį opų klausimą pradėjo spręsti ir Jungtinis demokratinis judėjimas (vadovavo šiam judėjimui teisininkas K. Čilinskas), kuriame tarp pirmųjų žmonių buvo ir Jonas Kaminskas, kuris visa savo esybe buvo ir tebėra atsidavęs Lietuvai, kad ji nemerdėtų, o klestėtų, kad ją, kaip numato Konstitucija, galėtų kurti ne partokratai, o paprasti Lietuvos piliečiai!

 


Taip, Jono Kaminsko pastangomis,  rinkimuose dalyvauja „Pilietinės iniciatyvos“ kandidatų sąrašas, siekiantis įteisinti rajone žmonių, žmonišką savivaldą. Įsivaizduoju, kaip sunku buvo mano draugui, bendraminčiui Jonui Kaminskui suburti žmones, nes  praktiškai visus aktyvesnius yra prisiviliojusios partijos, o kiti vengia dalyvauti, bijodami netekti darbo ir panašiai.


       Bet darbas atliktas - yra sąrašas kandidatų, kurie drąsiai sako visiems žinomą tiesą:  „Karalius nuogas“  -  savivaldos Lietuvoje nėra. Ne tik sako, bet, būdami Taryboje, savivaldos teisę perduos į Raseinių žmonių  rankas, ką labai seniai galėjo padaryti partijos, nes tai leidžia LR Vietos savivaldos įstatymas.  Bet partijos to nedarė ir nedarys, nes net per rinkimus jos to nežada, tad piliečiai vėl liks tik nusivylusiais rinkėjais, nes vėl balsuos už partijas, kurios, kaip jau minėjau, ir sunaikino žmonių Konstitucinę teisę kurti savo valstybę - jai vadovauti tiesiogiai arba per savo išrinktus atstovus.


    Gerbiami rinkėjai, nesvarbu kokiai partijai priklausote, kokį kandidatą mylite, bet balsavimo kabinoje, pasisakydami už  „Pilietinės iniciatyvos“ kandidatus,  Jūs pasisakysite ne už konkrečius asmenis, bet už savo pilietines teises, už  teisingesnę Lietuvą.  ,,Pilietinės iniciatyvos“ kandidatai -  tai Jūsų šansas.   Linkiu jo nepraleisti. Ir nepamirškime, kad piliečiai ne tik turime teisę, bet ir privalome dalį valstybės valdymo prisiimti sau, kad  mūsų balsais atėję į valdžią, mūsų vardu nesavivaliautų ir mus nelaikytų kvailiais.

 


Pagarbiai,
Liudas Vedeckis
Savivaldos viešojo administravimo Magistras¸
Konfederacija Lietuvos jungtinis demokratinis judėjimas Viceprezidentas.
Grupės „Pilietinė iniciatyva“ narys

 

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI  --------------------------

Kas parduos dramblį brangiau?

Raseinių krašto žmonės turi tapti savo rajono šeimininkais

„Pilietinės iniciatyvos“ kandidatės į merus Daivos Šeškauskaitės programa

Rinkimų komiteto „Pilietinė iniciatyva“ Nr. 1: Balsuosite už save, už savo pilietines teises!

„Pilietinė iniciatyva“ už tikrą piliečių savivaldą!

 

Politinė reklama, bus apmokėta iš Visuomeninio rinkimų komiteto „Pilietine iniciatyva“ politinės kampanijos sąskaitos

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990