2020-10-22, ketvirtadienis, 09:50.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:17, leidžiasi 18:13, dienos ilgumas 9:56.

„Pilietinė iniciatyva“ – Tavo šansas asmeniškai prisidėti vaduojant Lietuvą iš partokratijos gniaužtų! (2)

„Pilietinė iniciatyva“ –  Tavo šansas asmeniškai prisidėti vaduojant Lietuvą iš partokratijos gniaužtų!

Gerbiamas rinkėjau,

  „Pilietinė iniciatyva“ –  ne prieš partijas, ne prieš atskirus jų narius, bet prieš partokratinę - diktatorinę sistemą, prieš sistemą  be žmonių savivaldos,  prieš sistemą, ignoruojančią savo piliečius. 

 


    Einame į rinkimus vien tam, kad būtume Tavo ir  visų rajono žmonių įrankiu pakeisti  šią bjaurią, prieš Tavo ir visos  Tautos valią sukurtą  valdymo tvarką, nieko bendra neturinčią nei su savivalda, nei su demokratija apskritai.


     Visoje Europoje žmonių savivalda daugiau mažiau įteisinta – tokios žmonių bendruomenės, kaip mūsų seniūnijos, turi pilnas savivaldos teises ir jos sprendžia visus savo reikalus savarankiškai. Jos renka savo tarybas, renka atstovus į aukštesnes savivaldos grandis, turi savo biudžetus, turi teises rūpintis visais vietiniais reikalais ir prisidėti prie valstybinės reikšmės reikalų tvarkymo.  Žmonių savivaldos pavyzdžiu galėtume laikyti Šveicariją, kur  tokio ar mažesnio dydžio savivaldybė, kaip mūsų seniūnijos, net šalies pilietybę turi teisę suteikti ten gyvenančiam žmogui.


   
       „Pilietinės iniciatyvos“ tikslas vienintelis –  įteisinti rajone tokią tvarką, tokį valdymą, kad visi piliečiai būtų į jį įjungti, kad nė vienas nebūtų paliktas nuošalyje. Taip, nė vienas! Ir nesvarbu, bus ar nebus jis aktyvus pilietinės savivaldos dalyvis,  svarbu, kad  tokią teisę ir tokią galimybę turės. Jei rinkėjas nesinaudos ta galimybe, tai jo asmeninis reikalas – tada  jo balsas sprendimuose nedalyvaus.


      Einame į rinkimus, kad, gavę Tavo palaikymą, diegtume patys ir  kviestume visus kitus tarybos narius sutartinai įdiegti Tau ir kitiems rinkėjams skirtą  savivaldos sistemą  rajone.


     Einame į rinkimus vedami pilietinės pareigos, konkrečiais savo veiksmais kartu su Tavimi, su visa rajono pilietine visuomene pradėti teisingesnės Lietuvos kūrimo procesą savo krašte, nelaukiant malonių iš viršaus.


    Mes padarėme viską, ką galėjome: susibūrėme į komitetą,  sudarėme kandidatų sąrašą, įsipareigojome įvykdyti Tau duotą pažadą.  Lemiamą sprendimą priimsi Tu  balsavimo kabinoje. Nuo jo priklausys – būsi reikšmingas tik tą akimirką, kai dėsi kryžiuką biuletenyje, ar visus ketverius metus  naudosiesi pilietinės savivaldos teise.
 

 

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI  --------------------------

„Pilietinė iniciatyva“ - žmonių savivaldos garantas Raseinių rajone

Kas parduos dramblį brangiau?

„Pilietinės iniciatyvos“ kandidatės į merus Daivos Šeškauskaitės programa

Rinkimų komiteto „Pilietinė iniciatyva“ Nr. 1: Balsuosite už save, už savo pilietines teises!

„Pilietinė iniciatyva“ už tikrą piliečių savivaldą!

 

Politinė reklama, apmokėta iš Visuomeninio rinkimų komiteto „Pilietine iniciatyva“ politinės kampanijos sąskaitos

 
 
Contact form

 

nu taip 2015-02-19 19:19:50 IP: 78.62.11.175

proto bokšte,matyt kad gerai pasikaustęs, tik nesupranti kas yra valdymas ir kas yra atstovavimas. Nieko nuostabaus, kad ir demokratija iš šikna tau vienodą rūpestį kelia:))

 

Nu taip 2015-02-19 15:35:31 IP: 86.38.205.42

Nieko jūs nežinot nei ko einat,nei kaip bus.Kiek tokių buvo? To dar be trūksta nuo žagrės prie valdžios.Niekuom jūs negeresni, tik gal 1-2 metus nežinosit kas ir kur, nei kaip dirbti.Tik didesnę sumaištį galit padaryti.Būtų,kaip toj pasakoj "maištininkas žuvo-šlovė drakonui. Nėra tos demokratijos ir kiekvienam rūpi sava šikna,kad šilčiau ją padėt kur.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990